Btwin Count 8 Kablosuz Sayaç

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu ürünü decathlon'da görüp inceleme fırsatım oldu fakat bir anlık gaflete düşüp sigma'nın 1009 sts modeliyle kendimi kasada ödemeyi yaparken buldum. :D Gerçekten güzel ve şık bir ürün, fiyatı da gayet uygun.
(link)

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Hayırlı olsun, benimde tercihlerim arasındaydı ancak kısmet bontrager trip 3 eymiş, büyük ekranı, kolay kurulumu, tam gidon boğazına oturması çok güzel.

Tepki
6
Bisiklet
Carraro
Hayırlı olsun, bende alırım belki fiyatı uygunmuş. Farklı renklerde kullanabiliyor muyuz? Youtube da tanıtım videosunda gördümde; kasası, renkli olan yedekleriyle değiştirilebiliyordu, böyle bir durum var mı? Teşekkürler.

Emre Kalyoncuoğlu

Daimi Üye
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Teşekkürler, 8 TL'ye renkli kapaklar var. Hepsine uyuyor.
(link)

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
@Yalçıncan.Ulus

(link)

Buyur kardeşim renkleri var ama bence siyah her türlü gidon boğazına gidiyor :D

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Kardesim bunun kol saati gibi olupta kola falan takilani varmi decathlon da

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
bende bugün inceledim aslında şık bir model ama biraz uzun ,sigma modelleri neredeyse yarı uzunlukta ,boğaz üstüne konulunca boğaz kayboluyor gidona bağlasan uçuk büyük duruyor ,ama ben alırsam yinede ya bu modeli yada sigma bc 12.12 sts yi alacam inşallah

Emre Kalyoncuoğlu

Daimi Üye
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Bu km saat için her yerde çok uzun deniliyor, gayet ince ve küçük arkadaşlar, katalog resimlerinde büyük çıkıyor, canlı görmek lazım. Cepte diğerlerinden daha iyi taşınıyor.

Özel onur

Üye
Tepki
6
Bisiklet
Ghost
Bende aldım biraz montajda sıkıntı yaşasamda gayet yakışıklı ve güzel bir sayaç... Herkeze tavsiye ederim...

Tepki
59
İsim
haplo
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bende çok memnunum ekranı buyuk bırazda bu yuzden tercih ettim açıkcası gidon boğazına çok güzel oturuyor

Tepki
2
Bisiklet
Scott
Bugün baktım sitesinde ürün stoğu mevcut hemen sipariş geçtim. Fiyat/performans değerlendirmesinde bulunan kişiler için ideal.

Emrah Özşahin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.745
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
bende bu ürünü almayı düşünüyorum arkadaşlar.. ilk günden itibaren toplam km'yi gösteriyormu. Toplamı 0'lamadan yeni tura çıktığımızda bunu kaydedebiliyormuyuz. Kablosuz olduğu için sıkıntı yaratıyormu.

Tepki
4
@Emrah Özşahin

Evet gösteriyor. Daha önce kablolu sayaç kullanmadım fakat neredeyse anlık olarak gösteriyor. Kablosuz olduğu için hem bisikletinizi bir yere bıraktığınızda cebinize rahatlıkla koyabiliyorsunuz ve montaj işlemi çok kısa sürüyor. Uzun diyen arkadaşlar olmuş neredeyse gidon boğazını tamamen kapatıyor ama çok ince tasarlandığı için kaba durmuyor ve cepte rahat taşınıyor.

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
arkadaşlar benim bisikletimin gidonu ayarlı ve silindirik değil. acaba bu modeli takabilir miyim? bide, sürüş sürelerini gösteriyor mu? şuanki fiyatı 65 tl görünüyor dechatlonda. f/p olarak tavsiye eder misiniz?

barbaros soylerkaya

Aktif Üye
Tepki
22
İsim
Barbaros Söylerkaya
Bisiklet
Trek
Merhaba arkadaşlar
Trek ds8.3 700x38 lastikleri bu bilgisayara nasıl gireceğim bilen varmı. Tablosunda 700x35 ve 700x40 seçenekleri var yardimci olursaniz sevinirim

rahmi kocaman

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
Diğer seçeneğinden giriş yapıyorsunuz. Ön tekerin bir turda kat ettiği mesafeyi yazacaksınız. Bunun için de Sibop hizasından yere bir işaret koyun, bir tur atacak kadar düz bir şekilde yürütün bisikleti. Sonra iki noktayı metreyle ölçün.

• Beğen
Tepkiler: enes savaş