B'twin bisikletlerin ömür boyu garantisi yok...

Tepki
27
İsim
Yahya
Bisiklet
Cannondale
önceki sohbetlerde okudum uyarısı pek yapılmamış uyarısını yapmakta fayda görüyorum kadronun gidon ve gidon boğazının ömür boyu garantisi var fakat dogru kullanımda 105 kilo üstü onerılmıyo mesela bir diğer konu ise kadronun gidon ve gidon boğazının ömür boyu garantisimin aktif olabilmesi için ürünü sitesinden seri numarası ile birlikte onaylatmanız gerekiyor bu çok onemli bu bütün btwin modelleri için gerekli ve geçerli eğer bu seri numarası ile onaylamaz iseniz kadro gidon ve gidon boğazı garanti kapsamında olmayacaktır link buradadır burdan ekleyebilirsiniz (link)

@yahyaeminbaris @azizakgn

@yahyaeminbaris @Üye Adı

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Hocam bunu.yaptirmanin bir suresi yok anladigim kadariyla. Kazadan sonra da yapsan sorun olmuyor yani :D

Edit: Decathlonun sitesinde de yazmis ve belirtmis satin alimdan sonra 1 ay en gec kayit yapilmak zorundaymis :D garantiler yatti :D

Eve gecince bi deneyeyim yinede :D

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
@yahyaeminbaris teşekkürler ekledim sık kullanılanlara. Neden bize orada söylemiyorlar ki. Bu haftasonu gittiğimde dalarım hepsine. Ne çirkefde olduğumu biliyorlar.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Üye Adı
Bende cok kizdim suan. Decathlonun bir sekilde bilgilendirmesi gerek en azindan bir brosur koyarak. :( ararim omur boyu garantimi alirim :D

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
@Auron Sanchez A4 kağıdına basılmış resimli bir kılavuzdan başka birşey vermemişlerdi bana ama insan sözle uyandırır uyarır yani.

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ömür boyu garanti dediği de insan ömrü değil. malın bir kullanım ömrü vardır. 5 veya 10 yıl neyse artık o kadar garantisi olur. aldım triban 3 torunlarıma devrederim yok yani :D

• Beğen
Tepkiler: KırmızıBereli

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bana kimse bişey demedi. başka birisi geldi ona 6 ay içinde 2 bakımı var ona gelmezsen garanti dışı dedi. ben ne olucam dedim gerek yok abi ayarlarız dedi.

kayıt filan bişey de bahsetmedi.
açıkçası garantiden yana beklentim de pek yok açıkçası.

Tepki
27
İsim
Yahya
Bisiklet
Cannondale
genel olarak bir şekilde sorun halloluyor ürünün bakımı vs her türlü bakım yapılıyo ama bu resmi yol siz genede giriş yapın seri numarasıyla KADRO garantiniz devreye girsin sistemsel olarak

EnginCan

Üye
Tepki
32
İsim
Engincan
Bisiklet
b'Twin
Garantiye kayıt yaptırırken aldığımız tarihi girince NA/NA/NA yazıyor. başka tarih seçince normal tarih çıkıyor. bi yanlışlık yoktur di mi ?

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

jeffreyzz17

Aktif Üye
Tepki
109
İsim
Jeff
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Bianchi
18 Nisan 2015'te almıştım bisikleti başvuruyu kabul etti sistem.Zaman sınırlaması yok galiba.
Hello,

You successfully registered your B'TWIN bike, and you now have access to the lifetime warranty on this model *. The serial number of your bike will allow us to acknowledge your rights.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
1 yıl 2 aylık btwin marka bisikletim var. En ucuz modelini aldım zaten ve işimi görüyor. Garanti işini ise hiç kafaya takmadım. Yani elektronik bir alet falan olsa neyse de bisikletin garantisi mi olurmuş yaw :p
6 ayda 2 bakıma da götürmedim. Gerek duymadım.

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı

ilkercom

Forum Demirbaşı
Tepki
533
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de yaptırdım. zaten 2 hafta olmadı alalı :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar yayalim bunu herkes yaptirsin. Sitede yaziyordu yaptirmamissiniz diye baş agritirlar sonra :D

furkantrojka

Forum Bağımlısı
Tepki
1.142
İsim
Furkan
Bisiklet
Diğer
@vela2016
Yaptığı bir kaza sonucu kadrosu kırılan birinin bisikletini değiştirmişlerdi, forumda da başlığı vardı.

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

epsilon91

Daimi Üye
Tepki
372
İkinci el bisikletlerde decathlon un garanti şartları nasil işliyor acaba fatura var fakat benim adima degil herhangi bir sorun olur mu? İlk 6 ay icinde kac defa ücretsiz servis hakkimiz var kimi bir diyor kimi iki defa bir de bunları yaptirmazsak garanti dışı mi kalir?

Bisikletliyaşam

bisikletliyaşam
Tepki
378
Bisiklet
b'Twin
decathlon kart ile alınan bisikletlerin kadro gidon ve gidon boğazı ömür boyu garanti kapsamındadır.zaten bisikletin seri numarası otomatik kartınıza yükleniyor.kayıt olmanızı gerektirecek bir durum duymadım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@onur_özkan
Sitesinde aciklamis, ancak muhtemelen kullanilmiyor artik bu sistem herkes 1 aydan sonra kayit edebildigine gore.
(link)