Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Btwin 700s ve cube attention sl 29

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Umut AKAN tarafından paylaşıldı.

1. Umut AKAN

Umut AKAN Aktif Üye

Adı:
    Umut AKAN
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Hepinize iyi hafta sonları sevgili forumdaşlar. Yaz mevsimine doğru yeni bir bisiklet alma arifesindeyim ,
    kendi ihtiyaçlarım, bütçem ve araştırmam sonucunda cube attention sl 29 (2015) modelinde karar kıldım
    (maalesef bu bisikleti İzmir'de satan yer bulamadım, bu yüzden Erdoğanlar Bisiklet'ten sipariş etmek zorundayım sizce güvenebilir miyim).

Bugün 2016 modeller için Btwin'in sitesine girdiğimde rockrider 700s adında bir model gördüm ve bu fiyata bu donanımda çift süspansiyona sahip bir bisikleti ilk defa görüyorum sizce nasıldır.

Son olarak artık bisiklet alırken ilk tercihim kadro kalitesi, sizce bu iki bisiklet arasında Btwin'in kadrosu nasıldır , siz değerli üyelerimizin fikri benim için önemli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim .:)

2. burak özgüng

burak özgüng Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    btwin iyidir genelde yorumlar oldukça olumlu.dediğin modeli bilmiyorum bakma gereğide hissetmedim uygun fiyatlı downhill malesef yok.o yüzden bence onu ele yada hardtrail bak.cube zaten fiyat performans cihazı.gönül rahatlıyla al bence cube.erdoğanlarla konuş getirtsinler parasını öyle ver.yada önden kapora verirsin bi miktar o şekilde yapabilirsin.

3. Umut AKAN

Umut AKAN Aktif Üye

Adı:
    Umut AKAN
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @burak özgüng Yorumunuz için teşekkür ederim, bende ilk Cube'ü tercih etmiştim ama Btwin'de fena değil gibi duruyordu .:rolleyes:

4. drumbanger

drumbanger Kıdemli Üye

Adı:
    Ata
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    700s daha çok yeni bir ürün, Türkiye Decathlon sitesinde üzerindeki donanımı bile göremezsin henüz. Fotoğraflar var ama, bilgilendirme olarak yazılmamış. Onun bir de mağazalara gelmesi ya da internet satışına düşmesi biraz zaman alabilir açıkçası.