Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Btwin 700 tilt - 1.5 aylık - tertemiz + aksesuarlı - 5 kere kullanıldı

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ahmtgrgz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ahmtgrgz

Ahmtgrgz Üye

Adı:
    Ahmet görgöz
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    7 şubat 2015 de almış olduğum Btwin 700 Tilt bisikletimi satıyorum. Ürün ilk alındığı günkü temizliği ile durmaktadır. Sadece 5 kere bindim. Onlarda kısa deneme amaçlı yapılan turlardır. Bisikleti bezle sildim tertemiz şuan. Zaten temizdi fakat beklemekten dolayı tozlanmış. Size tertemiz göndereceğim.

Bisiklet + bagaj + koruma çantası 7 şubat

çelik zincir ve şifreli zincir kilidi ise 17 şubat tarihinde alınmıştır. Kilidi hiç kullanmak nasip olmadı. Denedim ve kesinlikle alabileceğiniz en iyi ikili kilit sistemidir. Asla kırılamaz zincirler ve şifreli kilit sistemi süper sağlam.

Bisikleti tek başına alabileceğiniz gibi yanındaki ürünleri de tek tek alabilirsiniz.

Satma sebebimi merak edecek olanlar vardır elbet. Satma sebebim tamamen maddi ihtiyaçtan dolayıdır arkadaşlar. Büyük hevesle aldım fakat binmeye fırsat olmadan bazı ihtiyaçlar doğdu. Bu yüzden elimde ki satılabilir şeyleri satıyorum. Bu bisiklette bunlardan biri maalesef.

Üründe kesinlikle hiçbir sorun yoktur. Ne çiziği, ne kazası, ne yırtığı, ne vuruğu hiç bir şeyi yoktur. Tertemizdir. Mağazadan aldığınızdan hiç bir farkını göremezsiniz.

Bütün bu ürünlerin toplam fiyatı 1419tl yapmaktadır. Bu bisikleti almayı düşünenlerde zaten bunların ''olmazsa olmaz'' lar olduğunu bilmelidir. Bu yüzden sizlere çok uygun fiyat veriyorum.

Bütün bu ürünleri sadece bisiklet fiyatından da ucuza vereceğim. Detaylar telefondan konuşulabilir.

Ürünün fiyatı : 1100tl' dir.
    Satış yeri: Isparta

İletişim için : 505 468 45 27 numaralı telefonumu arayabilir, mesaj atabilirsiniz. ( 7/24 )

Kaçırdığım bir şey varsa lütfen uyarın. İyi pedallamalar. :)

Dipçe: Kargo fiyatı alıcıya ait olmakla beraber, kargo sağlam bir şekilde kutuya konup öyle gönderilecektir. Eğer güven konusunda sorunu olanlar varsa, ürünü gelip alabilirler. Elden otogardan alıp otobüse koyup geri dönebilirler. Yakın çevrelerde otobüs parasına bir miktar yardımda bulunabilirim.

Resimleri oldukça detaylı çekmeye çalıştım. Ciddi alıcılar için whatssap' dan istedikleri detay fotoğraflarını veya videosunu çekip atabilirim.

2. Ahmtgrgz

Ahmtgrgz Üye

Adı:
    Ahmet görgöz
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Satış devam etmektedir.

3. Ahmtgrgz

Ahmtgrgz Üye

Adı:
    Ahmet görgöz