b'Twin 700 Kask Görüşleri

therkut

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Erkut
Yeni başladığım için özellikle hayati olan her adımı sizlerin onayını alarak yapmak istiyorum. Biraz araştırdım markaları ama bir an önce kask gibi önemli bir ihtiyacımı karşılamak istiyorum. Fiyat/Performans açısından değerlendirmeniz nedir? Koruma anlamında yeterli midir? Ağırlıklı olarak şehir içi kullanıyorum. Önerilerin ve görüşleriniz benim için kıymetli.

(link)

Scudo

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
Bende var çene altı kayışları hem tasarım hemde malzeme kalitesi açısından tatmin edici değil ama genel itibariyle başarılı bir ürün. Hava kanalları yeterli, arkadaki klipsi ile kafayı daha iyi sarıyor yani sıfır alacaksan bu fiyata yeterli bir ürün ama üzerine biraz daha koyarak 2. el daha iyisini bulabilirsin bence ama parasını hak ediyor diyebilirim

• Beğen
Tepkiler: therkut

therkut

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Erkut
Şöyle söyleyeyim fiyat konusunu, nuvo kartın %25 indirim kampanyası var. Onu kullanacağım ve kask 75TL ye maal olmuş olacak. Kayışı burada diktiririm mühim olan kaskın kalitesi

Snorlax

Daimi Üye
Tepki
210
İsim
Sinan
Bisiklet
Carraro
75 Tl ye gelecekse tereddüt etmeden alabilirsin bence kaliteli bir yapısı var kaskın tabi bakarak anlamak biraz zor esasında

• Beğen

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@therkut Decathlonda nuvo kart geçerli değil :(

• Beğen

therkut

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Erkut
Zıplayıveririm başka siteye o zaman. Millet kredi kartı mı çıkartacak bu sitenin keyfine. Hemen alternatif site ve kask bakıyorum o zaman.

ilkerdogan

Üye
Tepki
15
Bisiklet
Merida
@therkut linkteki modeli kullanıyorum, yapı olarak kaliteli duruyor güven veriyor ürünü tavsiye ederim. Beyaz renk görünüş olarak da gayet iyi. Ancak bütçeyi bi miktar daha artırabilirim derseniz arka çakarlı Cratoni kaskları öneririm. Hem sağlam hem de çakarlı olması gece sürüşleri için güvenli.

• Beğen

therkut

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Erkut
@C.Ozcan oralarda güvenilir görmediğim için tercih etmedim. Sizin önerebileceğiniz model ve satıcı var mmıdır?

@ilkerdogan güvenlik önce gelir hocam, fiyat çok abartı olmadığı sürece başka birşeylerden feragat edip kaska veririm. hangisini önerirseniz onu almaya çalışacağım. Önerdiğiniz kaskları inceliyorum hemen.

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
215
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus
btwin 700 kaskın arkadaki ayar kısmı çok sıkıntılı. 2 elini kullanmadan sıkıştırıp gevşetemiyorsunuz.

therkut

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Erkut
@ilkerdogan şu ürünü önerir misiniz?
(link)

115TL ye maal olacak tabi bu site banka kartı kabul ederse :)

therkut

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Erkut
Kali Chakra Plus modeline karar verdim. Buradaki mağazadan baktım çok hoşuma gitti. Kalite araştırmasından da başarıyla geçti. Pazartesi günü siparişi geçeceğim. Aliexpress de kasklara takılabilecek minik çakarlardan alıp kaska monte edip ışık sorununu çözeceğim. Yardımlarınız için teşekkürler.

ilkerdogan

Üye
Tepki
15
Bisiklet
Merida
@therkut evet linkteki ürün benim de düşündüğüm bi üründü.

Karar verdiğiniz kask da gayet güzel hayırlı olsun şimdiden :)

• Beğen

therkut

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Erkut
Yeni kaskım elime ulaştı :) http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/21/d7d3691531f2558d2322c70820aef322.jpghttp://images.tapatalk-cdn.com/15/08/21/ad03597d2db6231a7930169ff120bdfa.jpg

@ilkerdogan

ysf.ozt

Üye
Tepki
12
İsim
Yusuf ÖZTÜRK
Bisiklet
Merida
Öncelikle herkese iyi akşamlar.

Önümüzdeki günlerde alacağım şehir-tur bisikletim için kask bakıyorum. Bütçem ortalam 100-150 tl arasında.

(link)

Bu kask dikkatimi çekti. Şehir-tur kullanımına uygun mudur ? Başka önerileriniz varsa onları da benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

big_c33dcd44e6b14dc995ec5e40b506ee20.jpg

bozcaa

Üye
Tepki
28
İsim
AHMET BOŞÇA
Bisiklet
Carraro
merhaba ben aşağıdaki ürünü aldım. dün deneme(yol: 35 km - ort. 23 km/s - çoğunlukla iniş ve hafif yağmurlu bir hava) yaptım. bana başarılı geldi. tekerden gelen su, çamur, vb. direk gözlüğe geldi. ama şimdi yorumları okudum paketten bir vizör çıkıyormuş. o öne takılabiliyor diyor. şu anda ürün sezon sonu olduğu için 135 den 100 tl ye inmiş durumda.

(link)