Btwin 7 Ceket hakkinda yardim lutfen

TravellerSeko

Aktif Üye
Tepki
32
İsim
Serkan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
arkadaslar asagida belirttigim linkteki urun hakkinda engin yorumlarinizi bekliyorum. bu urunu almadan once kullanan arkadaslarin yorumlarida cok yararli olacaktir.

(link)

Scudo

TravellerSeko

Aktif Üye
Tepki
32
İsim
Serkan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
deneyen yokmu arkadaslar

Cengiz YÖRÜK

Aktif Üye
Tepki
38
piyasayı daha araştırın derim bu fiyata bisiklet üzerine giyilebilecek daha iyi markaların softshelleri olması gerekli.. burada indirim günü dışında indirim bulamazsınız hem..

Tepki
17
birebir bu ürün üzerinde satıcı ile konuşmamda şu konulara dikkat çekmişti; bir performans ekipmanı olan bu ceketin günlük antremanlar için çok kullanışlı olacağını, fakat 20-30 km'lerin üstüne çıkmayacak sporcular için biraz gereksiz bir harcama olabileceği yönünde fikrini beyan etmişti satıcı arkadaş. Bu yönde düşünüp alışveriş yaparsanız memnun kalacağınızı düşünüyorum. Ayrıca iyi bir markanın softshell ürününü kullanan biri olarak kesinlikle eğer performanscı değilsenizde softshell bir ürünü tavsiye ederim lakin eğer günlük hayatta bisiklet kullanıyorsanız uyumluluk da bence önemli bir ayraç.

Softshell ürünler genelde rüzgar geçirmediği gibi northface gibi markalar buna yağmur geçirmez özelliğinide eklemekteler. Bu nefes almayı biraz engellesede eğer çok ince bir polar içeriyorsa astar olarak, soğuk havada nefes alan bir içliğin üzerine giyildiğinde dahi olumlu sonuç veren ekipmanlar...

• Beğen
Tepkiler: TravellerSeko

TravellerSeko

Aktif Üye
Tepki
32
İsim
Serkan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
cevabın icin cok tesekkur ederim. yani bu urunu, lafuma termal iclik ve de bir forma yeterli olacaktir kış giyimi icin degil mi?

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
istanbul için gayet yeterli olur. Sonuçta Üstte 3 kat giysi oluyor. Ancak bacaklar, ayaklarda önemli . uzun tayt, uygun çorap vs. de lazım. iyi eldiven, boyun için rüzgar kesici bir ürün de eklemek lazım.
(Bu ceketin kalitesi-koruyuculuğu konusunda fikrim yok ortalama bir mal olarak değerlendirerek yazdım)

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
decathlon de marin kısmında 69TL ye iş görür bu türde bir ürün buldum.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Sinan Ceylan

smhkvs

Üye
Tepki
56
Bisiklet
Geotech
Bende bu sözünü ettiğiniz decathlondaki 69TL'lik üründen aldım bisiklet için , kış başından beri kullanıyorum , çok memnunum tavsiye ederim...

TravellerSeko

Aktif Üye
Tepki
32
İsim
Serkan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
peki arkadaslar asagida belirttigim urun icin yorumu olan varmi?

(link)