Bsiklet seçimi

Tepki
3
arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtayım adım Mücahit Soyadım Topçuoğlu Yaş 13
site kabul etmediği için 1990 yaptım inş. banlanmam
lüleburgazda oturuyorum hiç bisiklet turu yapmadım ama lise 2 de sedona 741 alıcam hafif hafif başlıyacam 2 kere istasyona 2 kere babaeskiye fln sizce sedona 741 tur için iyimi lastikleri fln değiştire bilirim alınacak eşyaları şimdiden bi kağıda yazdım arada sırada dağ:) ada cıkabilirim fiyat performans 1000 milyar arası bişi en fazla sadece bisiklete 1250tl were bilrim ama daha alamıcam malesefki borclar yüzünden
bisiklet tavsiyesi bulunursanız sevinirim sağlıcakla kalın hayırlı pedallar bayramınınız kutlu olsun :)

Scudo

mert türkmen

Aktif Üye
Tepki
46
ilk önce 13 yaş ve sd 741 bira tezat desem kızarmısın (kızma : ) ha babişkonun durumu varsa ayrı ama bnce bi salcanolara bak derim daha ucuz bişey al şahsi kanatim ilede 741 olmaya bilir

yilmaz kaynak

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Specialized
Tur için alıyorsan tur bisikleti al yada arada dağ diyorsan hybrid modellere bak ama sedonada işini görür lastikleri inceltirsin biraz. sonuçta dağ bisikleti dağda tur bisikleti turda yol bisikleti yolda binilir.

Kaos.

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Peugeot
Sevgili Mücahit kardeşim ;
Önce Türkçeni doğru kullan sonra sana cevap yazsınlar :
"Lüleburgaz'da oturuyorum. Hiç bisiklet turu yapmadım ama lise 2 de sedona 741 alıcam, hafif hafif başlıyacam: 2 kere istasyona 2 kere Babaeski'ye falan. Sizce sedona 741 tur için iyi mi ? Lastikleri falan değiştirebilirim. Alınacak eşyaları şimdiden bi kağıda yazdım. Arada sırada dağa da cıkabilirim. Fiyat performans olarak (açısından) 1000 TL civarı bir şey düşünüyorum.En fazla, sadece bisiklete, 1250TL verebilrim. Ama daha alamıyacam/alamayacağım. Malesef borçlar yüzünden.
Bir bisiklet tavsiyesinde bulunursanız sevinirim. Sağlıcakla kalın, hayırlı pedallar, bayramınınız kutlu olsun.
Bu arada : Hayır, Sedona 741 tur için ağır ve hantal bir bisiklettir.

eren kılıç

Aktif Üye
Tepki
8
salcano 303 sdr ye bak 13,5 kilo boşuna sedonaya para verme sadece isim parası verirsin bende salcano 303 sdr var çok memnunum benim tavsiem salcano al hem compentleri çok iyi hem fiyatı ucuz kadrolarıda aynı sayılır sedonaya iyi diyenlere fazla inanma bu kanıtlanmadı çünkü

Tepki
3
Herkese teşekkürler ayrıcaFatih Arifli Abime ayriyetten teşekkür ederim. Cümle kurallarına uymadığım için gerçekten özür dilerim :( Salcano'nun sitesine baktım ama fiyat yazmadığından bakamadım zaten saat çok geç olmuştu.İnş. doğru yazmışımdır. :)

• Beğen
Tepkiler: Kaos.