Bsiklet farı alma

muty53

Üye
Tepki
1
arkadaşlar ben bir bisiklet farı almak istiyorum internetten ama hangisi iyi ve kaliteli bilmiyorum .Bana internet üzerinden bisiklet farı alabilceğim hem ucuz hemde güvenilir bir site verebilirmisiniz.

Scudo

Okan71

Aktif Üye
Tepki
147
@muty53

Ben daha yeni S-SUN 120W diye bişey aldım. Çok Memnunum. 25 YTL ye Sirkecideki Aslı Bisikletten aldım.

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
Bende ondan aldım güzel, su altında bile kullanılabiliyor. 25ytl. siyah renk.
Birde aynı ona benzer 12.5ytl ye var, gümüş gri. kalite ve ışık gücü idare eder,
25ytl yi vermiyorsan 12.5ytl lik alabilirsin. Daha ucuzları da var. Ama 1 kere almak istiyorsan bu ıkısinden birini seç.

muty53

Üye
Tepki
1
iyi güzelde ben rizede oturuyorum :) Onun için internetten almam gerek onun için iyi ve güvenilir bir adres bulmam gerek .Zaten burdaki bisikletçiler çoğu kazık ve çoğuk 10 ytl lik malı 20 ye satıyor kalitesiz.BAzı popiler alışveriş sitelerine baktım onlardada birşey yok

Fethi Aktunç

Forum Bağımlısı
Tepki
243
Bisiklet
Trek
İnternetten aldığın 10YTL lik mal zaten sana 20YTL ye gelecek gene kargo parasıyla...
Benim bildiğim netten satış yapan (link) ve (link) var.

• Beğen
Tepkiler: Corpse Paint

UMUT ALAÇİÇEK

Aktif Üye
Tepki
71
acaba bu lamba kızaklımı direksiyona yani işimiz olmadığı çıkarılması kolay dimi

euzun72

Üye
Tepki
25
@by tasiyici

Evet kızaklıdır. Kolayca çıkar. Aşağıdaki sitelerden değişik modelleri inceleyebilirsiniz. Ben Blackburn kullanıyorum oldukça güzel ve iyi ışık veriyor. Google da arama yaptırırsanız başka sitelerde bulunabilir.

(link)
(link)
(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Corpse Paint

Experiment 67

Aktif Üye
Tepki
109
ben piyasada bulunan iyi sayılabilecek ürünleri kullandım
bol bolda düşerim hareket yapmayı denerken bana sorarsan
Blackburn quadrant al derim
arkaya da Blackburn mars 3.0
ön farın ağırlığı 175gr duracell pix pillerle beraber ben (link) dan spariş ettim ön far 200 saate kadar çok iyi aydınlatıyo tabi pilinin uzun gitmesi çok iyi ve su geçirmiyo ben denemek için bi hafta kovada beklettim sapa sağlam valla çokta güzel çalştı

Tepki
166
tecrübe herşeydir :) bir hafta kovada bekletip deneyiminizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler.