Brooks'cular buraya el yapımı sele altı çanta isteyenler?

Emre Aslan 1981

Aktif Üye
Tepki
124
Bisiklet
Scott
@EMRAH CATAK

Merhaba, ben de 700 km'dir Brooks kullanıyorum, selenin bakım zamanı çoktan geldi de geçiyor gibi. O yüzden orijinal bakım kremini sipariş etmek ya da muadili bir şey (badem yağı, vazelin gibi deriyi beslediği iddia edilen şeyler) kullanmak arasında kararsızım. Kremi kullandıysanız sonucu merakla bekliyorum.

Scudo

Emrah Catak

Aktif Üye
Tepki
41
Bisiklet
Sedona
Kremden sonra hem sele, hemde popo sağlığım açısından ben oldukça rahatladık diyebilirim. :) Krem sele üzerindeki çizikleri, deformasyonları %85 kapatıyor, orjinalinden çok daha iyi bir görüntüye kavuşturuyor. Deride herhangi bir yumuşama yapmıyor ama o seleye normalde oturamazken, kremi sürdükten 1 gün sonra hiçbir problemim kalmadı diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: Emre Aslan 1981

Emrah Catak

Aktif Üye
Tepki
41
Bisiklet
Sedona
Hena Butik Ulaş Bey'den beni hatırlatarak bu kremden alabilirsiniz. Çanta konusunda ise bir kaç geliştirme yapmışlar fakat teoride güzel olan bu fikirler pratikte sorunlara neden oldu bende tanıdık bir ayakkabı tamircisinde bu problemleri ufak modifiyeler ile çözdüm. Arkadaşımın konusunu kirletmemek için yakında bir başlık açarak bunları paylaşmayı düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Emre Aslan 1981

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben de adı geçen butik de siyah olanını yaptırdım
görünüş şimdilik iyi
problemlerden kastınız ne acaba?
biz de hazırlıklı olalım
teşekkürler

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
@sezer16
Bir çok kişi bu güzel çantadan sahip olduğunu görünce seviniyorum:) ben içine ağir malzemeler koyduğum için perçimleri yetersiz geliyordu bende daha güvenli olsun diye birde diktirdim...