Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Brooks england b17 narrow sele

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Tuncay Üner tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tuncay Üner

Tuncay Üner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Forumda popüler olan B17 tur selesinin ince versiyonudur. Madone yol bisikletimde kullanıyordum ancak kadro bana büyük geldiği için seleyi tam ayarlayamıyorum. Bu sebeple bisikletin orijinal selesini taktım ve bu seleye ihtiyacım kalmadı.

Yol bisikletinde konfor arayanlar için idealdir. Yüksek kadanslı kullanımda herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bontrager yol selesi ile aynı hissiyatı verdi. Engelleme vs oluşmadı. Hatta kaygan üst yüzeyi sayesinde daha rahat attığımı söyleyebilirim. Ancak tabiki bu bir performans selesi değildir.

Sele en fazla bir yıllıktır. Aldığım günden beri, orijinal yağıyla bakımını özenle yaptım. Zannediyorum ki Türkiyede bakımı benimki gibi olan bir brooks sele daha yoktur. Kullanım kılavuzunu çok iyi okumak ve anlamak gerektiğinden dolayı bir çok kişi doğru düzgün bakım yapamıyor. Alan arkadaşa nasıl bakım yapılacağını detaylı şekilde anlatacağım. (önceden forumdada yazmıştım.)

Breaking-in süreci bitmemiş bir seledir. Dolayısı ile halen kendinize göre ayarlanabilir. Bununda nasıl olacağını detaylı olarak anlatacağım.

Selenin sağında ve solunda dayamalardan kaynaklı deformeler var. Önemli birşey değil.

Sele ile birlikte %50 oranında dolu brooks yağ, sele anahtarı ve brooks bez gönderilecektir.

İstediğim fiyat 165 liradır.

2. Tuncay Üner

Tuncay Üner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    ürün satılmıştır. konu kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.