Brooks Cambium C17 - Acıtmayan Sele

ozgurgokalp

Daimi Üye
Tepki
663
Bisiklet
Cannondale
@ÖnerERKUT
Sizin yaşadığınız sorunun aynısını ben deyaşadım fakat selenin alt kısmının iki yakasını ikişer delikle deldikten sonra bir iple gerdirdim. Şu anda bu sele vazgeçilmezim.
(link) gibi

Scudo

dodurgalı_06

Forum Bağımlısı
Tepki
1.170
İsim
Mustafa Erdoğan
Bisiklet
Kron
@Onur YCL Ben hiç tayt kullanmadım ve kullanacağımı sanmıyorum. 5-6 saat bisiklet sürmeme rağmen kötü selem(kron xc 250 üstünde gelen) hiç ağrıtmadı, uyuşturmadı. Yani bu durumda ''Kötü sele yoktur, popoya uymayan sele vardır.'':)

ÖnerERKUT

Aktif Üye
Tepki
276
İsim
Öner ERKUT
Bisiklet
Trek
@ozgurgokalp ufak bir modifikasyonla sele yi b17'nin imperial modeline çevirmişsiniz:)

mehmetlevent

Forum Demirbaşı
Tepki
927
İsim
mehmet levent
Bisiklet
Sedona
Turuncu bisiklette sordum. Brooks seleler için bilfiil 4000 km kullandıktan sona sele size uyum sağlıyor dedi oradaki hanımefendi. Kendisi uzun turlarında kullanıyormuş.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@VejeteryanPisikletçi çok yanlışı düzeltmişsiniz ne mutlu. Kalça kemikleri arasındaki mesafenin önemini de öğrenmiş oldum. Evdeki taytlarımı ve kullanmış olduğum seleleri tekrardan gözden geçireyim.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@kvnccelik doğrudur... bir ara ben de niyetlenmis ve arastirmiştım ama kullanana denk gelmedim. Berbat veya kötü olabileceğini pek sanmıyorum brooks b17 ciddî bir urun ve iyi... çok uzun bir suruste kullanınca cildimin deriyle olan temasından ve verdiği serinlikten memnun kalmıştım biraz kaygan olmasına da insan alışabilir.
Ancak c17 çok farklı denemeden bilmek pek mümkün değil diye düşünüyorum. Islatmak ile ilgili olarak ise zaten yağmurda kullanmıyorum ama yol ıslak olur çamurluk zaten yok ...
C17 de bu sorun olur mu? Sonuçta kauçuk muş...

hakanemrez

Daimi Üye
Tepki
458
İsim
Hakan
Bisiklet
Specialized
Ben bisikleti ilk aldığım gün üstüne jel kılıf aldım. Ve yeni olmama rağmen şu ana kadar bir sorun çıkarmadı. Otalama 210 km sürdüm. Genelde şehir içinde kullanıyorum . Uzun yolda nasıl bir tepki verir onuda test etmek istiyorum. Ankara- Polatlı arası gel git yaparak bunu denemek istiyorum tek gün içinde.
Sanırım herkesin kalça yapısı ile alakalı bir durum. Her pahalı ürün illa kesin çözüm olacak diye bir şey olduğunu sanmıyorum.
Denk gelme meselesi ve anatomik şans da önemli.

Fakir Kemancı

Daimi Üye
Tepki
275
İsim
Serkan G.
Bisiklet
Salcano
@İki Teker Bir Adam Hocam kullandığım sele fuji oval 300, bana denediğim seleler içinde en rahatı bu geldi hatta bisikletime binen arkadaşlarda direk sele rahatmış der. Sizin oval 500 den şikayetçi olmanıza şaşırdım doğrusu hemen hemen aynı seleler.

Edit: hatta bu selenin sağlamlığı kalitesi ve rahatlığından dolayı fuji kullanmasam bile sempati besliyorum.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

historiyst

Pedalşör ;)
Tepki
1.014
İsim
Murat Hoca
Bisiklet
Giant
Konuyu hortlatmış olacam ama letgo da satılık bi c17 denkgeldi birçok sele ve tayt-şort kullanıp çözüm bulamadığım için bi ihtimal acaba dedim ???

• Beğen
Tepkiler: Ersin savaş

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@historiyst
Fiyat iyiyse al tabi

Bunlar var birde fiyatlari daha uygun
Screenshot_2018-06-29-09-59-05.png

• Beğen
Tepkiler: historiyst

historiyst

Pedalşör ;)
Tepki
1.014
İsim
Murat Hoca
Bisiklet
Giant
@mariokaldato Sıfırı 500-600 civarı abi eleman 350 dedi 300 e belki ama o da az para değil işe yaramaz ise ...

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ustttekiler 170 civari. Yine selle royal urunu deri

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@historiyst
Tarat goggle dan

• Beğen
Tepkiler: historiyst

historiyst

Pedalşör ;)
Tepki
1.014
İsim
Murat Hoca
Bisiklet
Giant
(link)
Bu da var abi de şimdi asıl mesele işimi görür mü bıktım artık sele tayt şortla uğraşmaktan çok sevdiğim turlar işkenceye dönüşüyor testisler yüzünden bende anormallik var galiba fazla mı büyük nedir ... :agla:

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

jant teli

Üye
Tepki
3
İsim
cihan
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link) yol bisikletim'de.şehir bisikletim'de ve dağ bisikletim'de hep tercihim bu öyle rahatım ki.