Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bri3 Kilometre cihaz ayarları

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Emrah Özşahin tarafından paylaşıldı.

1. Emrah Özşahin

Emrah Özşahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhabalar.. bugün efor bisikletten kron marka bisiklet aldım ve yanında bri3 marka km cihazıda aldım.. arkadaki tuşuna basarak sıfırlama yaptım herşey 0 görünüyor bisikleti sürdükten sonra acaba bu değerlerde bir sapma olurmu yoksa doğru değerlermi olur. ayrı bir ayar yapmak gerekecekmi.

2. yavuzhan

yavuzhan Yeni Üye

Seviye:
    evet olur sıfırladığın zaman teker boyutu 29 inç hesaplanır bu yüzden kullanma kılavuzunda teker boyutunu kodu olması lazım benimki 26 idi orda 26 inç in kodunu girdim. sıfırladıktan hemen sonra gelen yere o kodu gir sonra hayırlı pedallar.:in:

3. ozan erdem

ozan erdem Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    bri3 de 26 inch kod girme yok ki mm cinsinden giriliyor teker çapı ben de bri3 kullanıyorum

4. Emrah Özşahin

Emrah Özşahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    kullanım klavuzuna baktım tüm tekerlek modelleri için çeşitli mm cinsinden numaralandırmalar var.. standart olarak 2155 mm geliyor resetleyince.. bunun anlamı 27" olarak ayarlanmış.
    2030 mm ise 26" ve 1,50 tekere eşit yani benim kullanacağım değer bu..

resetledikten sonra ilk ekrana gelen değerler bunlar cihazın önündeki tuşa uzun basınca bu değerler değiştiriliyor bu şekilde değiştirdim şimdi bunun haricinde başka bir ayar varmı. ingilizce yazıyor kitapçıkta, pek anlayamadımda..

birde bisikletle işimiz bittiğinde bu ürünü arkadan tekrar 0 layıp her defasında ayar mı yapmamız gerekiyor.. Yoksa başka bir yerden sıfırlama seçeneği varmı son yapmış olduğumuz km ve hızları..

5. ozan erdem

ozan erdem Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    dediğiniz gibi yaparsanız herşey sıfırlanır :) toplam yol,tolam süre ve yaptığınız teker ölçüsü ayarı da dahil olmak üzere yapmanız gereken sadece ana menüdeyken (saatin göründüğü menü) tuşa bir defa basıp ikinci menüye (TM menüsüne) gelmek ve sonra iki saniye tuşu basılı tutmak buradaki değerler 0 olunca işleminiz tamamlanır toplam süre toplam yol silinmez . . .

6. yavuzhan

yavuzhan Yeni Üye

Seviye:
    tmm işte bende onu kastetmiştim

ozan erdem bunu beğendi.