break dance

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
:eek: :eek: :eek:
Derin nefes alarak izleyin. Hatta yanınıza bir bardak su alın.
Yani bilemiyorum, outdoor ile ilgili midir ? Ama herhalde bu çeviklik, esneklik ve bu kaslarla yapamayacağı outdoor etkinlik olmasa gerek. :) Elleri üzerinde yürüyüp , ayakları havada ters ve düz şınav çekiyor. Olağanüstü bence.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen
Scudo

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
bu çocuk harika gerçektende izlemiştim daha önceden.ayrıca bu dansı seyretmeside çok zevkli bence özelliklede karşılıklı kapışma şeklinde yapılıyor dahada keyifli oluyor.bu arada görüntüleri izlenen yarışmayı 'redbull' düzenliyor.anladığım kadarıyla 'redbull' görsel açıdan ilgi gören her türlü aktiviteye sponsor olmaktan çekinmiyor.örn:redbull rampage de verilebilir mesela.öte yandan bu şekilde dans eden çocukları beşiktaş'ta barboros meydanındada görüyorum ama onlar daha çok dans değilde bazı haraketleri yapmayı deniyorlar gibi gözüküyorlar:).
bence bu çocuk kol gücü gerektiren her türlü sporu yapabilir.dağcılık,bilek güreşi,kaya tırmanıcılığı mesela sonuçta üst vücudunu çok iyi çalıştırmış ama dikkat ederseniz bu haraketleri yapmak için bacaklarını hiç çalıştırmamış bellide oluyor zaten incecikler hatta sanki ona ait değillermiş gibi.o yüzden pek bisiklete binemez bence;).

koray386

Üye
Tepki
32
yok böyle birşey sanki yer çekimsiz ortamda dans ediyor
mükemmel

_bluessy_

Aktif Üye
Tepki
76
dansla uğraşan biri olarak diyorum ki; tek kelimeyle mükemmel ! =))))

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
bu okadar güçlü değil ama.2. elemana dikkat...:D
(link)

huseyinsak

Aktif Üye
Tepki
54
bende yaparım

:7: :vroam: :bayrak: :25: :box2: :crazy292: :smily143: :2gunsfiri :brutal324 :cheer: :000002158 :000002158 :003: :winkenlux :boese153: :60: :bilmiom: :boese157:

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale

Bu da harikaymış yahu.
Temel sorunlarını halledenler bireysel gelişimde akıl almaz yerlere ulaşabiliyorlar tabiki. Ne güzel insanlığın bir bölümü hayatın sınırlarında yaşıyor.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Süper görüntüler. Gerçekten ağzım açık izledim. Bravo valla.
Amannn onlarda sıkıysa gelsin Kmlerce bisiklet sürsünler.:mad: Nerdeee. Onlar ancak sahnelerde öyle hareket yaparllar.:D :D
Şaka bir yana güzeldi gerçekten...

Sevgiler...

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
(link)

Bu da aynı siteden. Ancak etkileyicilikten çok komik.
Adam 80 leri 90 ları bir çırpıda dolaşıyor. Hepsinin kısa danslarını yapıyor.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
bir tane daha.
(link)

kıyafetine ve vücunun çeşitli yerlerine yerlştirdiği korna lar ile hareket ederek çeşitli şarkıları çalan bir adam.
Yorumsuz geçmeyeyim.
İşte çeşitlilik ve batıyı üstün hale getiren şey bu.
Mikro kültür diyeyim kısaca.
Yani herkes bir işi çok iyi yapıyor. o iş ne olursa olsun. onu daha iyi yapmak için çalışıyor. Milyonlar öğretmen, mühenis , avukat, doktor olmaya çalışmıyor. bizdede çok azı oluyor zaten.
hepsi birleştiğinde DAHA iyi, büyük, hızlı, güçlü ortaya çıkıyor zaten. Herkes her işten anlamıyor. herkes bir işten çok iyi anlıyor.
Bizim kültürümüzün güçlü olduğu dönemde bzimde benimsediğimiz bir düşüncedir aslında bu. İbn-i Sina eğitim hakkıında şunu der. "bin işin çırağı olacağına bir işin ustası ol."