Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Brass 2 kadroya Ns bikes düz maşa olur mu?

Konu, 'Street & DJ' kısmında Mert SÜREN tarafından paylaşıldı.

1. Mert SÜREN

Mert SÜREN Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar, elime bir fırsat sonucu Ns bikes RNS 2 sabit maşa geçti, yeni bir MTB street toplamak istiyorum Kadro olarak da Brass 2 yi düşünüyorum... Her neyse, Giant Brass 2(Medium) kadronun açıları sabit maşaya olur mu?

Yardımcı olması için Brass'ın açıları;

2. EmirhanKarasu

EmirhanKarasu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Açıdan ziyade kadronun metaryelini ilgilendiriyo bu konu. Aluminyum kadroya sabit maşa takarsan ki rns 2 bi zamanlar bendeydi, pek kadron açısından iyi olmaz. Çünkü sabit maşa cro-moly kadrolarla kullanılıyor. aluminyum esnek ve yumuşak oldugu için kadronda çatlama kırılmalar amortisötlüden çok daha çabuk ve çok olacaktır. Ya aluminyum kadroya amortisor seçiceksin ya da cro-moly kadro alıp sabit maşanın keyfini çıkaracaksın.

Mert SÜREN bunu beğendi.
  3. A.Kadir Ünal

A.Kadir Ünal Forum Demirbaşı

Seviye:

Cromoly tabi ap ayrı bir konu fakat şu linke bi göz atmanızı tercih ederim Dünyaca ünlü bir firma..
    http://www.scott-sports.com/us_en/product/10041/55686/217974

4. EmirhanKarasu

EmirhanKarasu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Evet bu bisikleti kendi gözlerimle gördüm biliyorumda. Ancak bu firmanın çıkardığı ilk aluminyum kadrolu ve sabit çatallı bisikleti yani bunu kullanan ya çok azdır ya da hiçe yakındır. Ve diğer aluminyum kadrolarda acaba sabit maşayla kullanımda garanti geçerli sayılıyormu diye de düşünmek araştırmak gerekir. bi kere bu bisikletin amortisötlü bir bisiklete göre çok daha çabuk zarar göreceği kesindir. Ancak tabi bunlar ince ayrıntılar biraz düşünmek lazım bunları görebilmek için

Mert SÜREN bunu beğendi.