Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Brandium decathlon bisiklet bakımı yapmıyor.

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Ozan Güneri tarafından paylaşıldı.

1. Ozan Güneri

Ozan Güneri City cyclists

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Dechatlonla yazışmam aşağıdaki gibidir.Anadolu yakasında buradan bisiklet alacaklar bakım için Marmara veya İstanbul foruma gitmeleri gerekecek.

Merhaba Brandium şubeniz hayırlı olsun.Bana forum magazalarınızdaki ferahlıktan uzak geldi ama olsun hiç yoktan iyidir.Benim sorum bisiklet aldıktan sonra Avm'den içeri bisikleti alıcaklarmı bakımınız için.Teşekkürler.

Merhaba Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Bu etkinliğimize şu an için Brandium mağazamız dahil değildir.
    Bilgilerinize.

2. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Merhaba, montaj için bile yeterli alanları yok. Bakım yapabileceklerini ben de sanmıyorum. Mağazanın küçük ve yetersiz olduğu ile ilgili müşteri hizmetlerine ilk gün mail attım. İlgili birimlere ilettiklerini söylediler. Bu mağaza bence aceleye gelmiş ve mekan olarak çok yanlış bir yer seçilmiş. Tek başlarına (yanında avm olmayan) daha büyük bir alan üzerinde yer açmaları gerektiğini düşünüyorum.

3. mehmet ulaş

mehmet ulaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
  4. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Brandium'da montaj bölümü var. Montaj yaparken gördüm. Montaj bölümü olan yerde neden bakım yapmazlar anlamsız.

Ayrıca Brandium'daki dükkana dışardan da doğrudan giriş var. AVM'nin içine girmenize gerek yok.

Bence siz bakım meselesini Brandium'a gidip doğrudan bisiklet bölümündeki arkadaşa sorun derim.

cashsta bunu beğendi.
  5. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Benim gozumun onunde birisinjn bisikletine bakim yapiyorlardi. Bisiklet kullanilmis bir btwindi yeni degil yani. Montaj ve bakim bolumu var. Siz boyke diyince simdi bende anlamadim

cashsta bunu beğendi.
  6. VeyselKobal

VeyselKobal Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bu tip sorunlar veya Bursa'da mağaza olmaması gibi sorunlar, Decathlon yöneticilerinin(normal olarak) Fransız olmasından kaynaklanıyor. Yeterince iyi tanımıyorlar pazarı. İstanbuldaki diğer üç mağazanın Avrupa yakasının en ucunda olması, veya Anadolu yakasındaki şubenin küçük ve Brandium'da olması, tamamen ve sadece maliyet. Dükkanı ucuza açmaya bakıyorlar öncelikli olarak. Yine de insanların spor ille tanışması için olumlu işler yapıyorlar ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Bunlara alışık olmadığımız için, Decathlon bize lütuf...

Kurtuluş E., OguzGyan ve cashsta bunu beğendi.
  7. muratcolakoglu

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Akşam üstü Brandium'a gittim, Decahtlon'a da girdim. Bisiklet reyonundaki çocuğa bakım yapıp yapmadıklarını sordum. Her türlü bisiklete bakım yapıyoruz hatta bizim satmadığımız (başka yerden aldığınız) bisikletlere bile bakım yapıyoruz dedi.

Berkay* bunu beğendi.
  8. Ozan Güneri

Ozan Güneri City cyclists

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @muratcolakoglu aynen dogru ancak daha stand gelmedi dedi çalışan o yüzden zorlanıyorlarmış.

9. muratcolakoglu

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Ben açıldığı gün de gitmiştim, bakım Standı açıldığı günden beri var.

10. F.Yıldırım

F.Yıldırım Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Cevaplayan kişi yanlış cevaplamış. Geçen hafta pazar günü Decathlon'larda bisiklet bakım eğitimi vardı Brandium mağazası hariç diğer mağazalarda bu eğitim verildi. Brandium'da verilmeme sebebi henüz mağazada o yetkide biri olmamasıydı. Bu sadece o pazar gününe has bir durumdu. İnternetten cevap veren kişi de sanırım soruyu yanlış anlamış ve Brandium'da bakım eğitimi olmayacaktır şeklinde cevap vermiş. Bakım, onarım şuan için yapılıyor.

Ozan Güneri bunu beğendi.