Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bozkır'dan selamlar...

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında ateze tarafından paylaşıldı.

1. ateze

ateze Misafir

Konya'nın guney sınırındakı şirin ilçesi Bozkır'dan kucak dolusu sevgıler...

Bugun kısa bır gezı yaptım ve bır kac fotograf cektım, tek basıma oldugum ıcın cok fazla merkez dısına cıkmadım, ılce merkezınden ve cevresınden fotografları sızlerle paylasmak ıstıyroum...
    Evden çıkar cıkmaz karsıma kazlar cıktı burada ılcenın ortasından gecen bır cay var, Çarsamba Çayı, uzerınde bır cok kopru var, bu kazlar da mutlu mesut bu çayda yasıyorlar arada da boyle mahallemızde gezınıyorlar...

Mahallemden Bozkır-Konya yoluna cıkıp bıraz hız denemesı yapıyorum, Antalya trafigınden sonra bu yol sankı cennet gıbı gelıyor bana :)

Bozkır'dan bir kaç manzara...

Yollar, yollar ve yollar...

Bir öğrencim balık tutuyor, biraz laflıyoruz, tatılın bıtmesı pek de umurunda degıl gıbı :)

Eve gelırken okulun bahcesınde futbol oynayan ogrencılerımı gordum, cok tatlılar degıl mı?

Eve geldıgımde her tarafım camurdu, bısıkletım de camurdan nasıbını almıs hemen dusa gırdı :)

Bir dahakı gezımde gorusmek uzere, umarım sıkılmamıssınızdır :)

2. canyon

canyon Forum Demirbaşı

Seviye:
    ne sıkılması büyük keyif ve zevk aldım resimlere bakarken ilk mesaj benden olsun bisikletinde çok güzel ayrıca turdan sonra yeride fena değil banyo oh sıcak sıcak çok güzel resimler eline sağlık

3. ateze

ateze Misafir

Evet yoruldu bısıklet de banyo yaptı :)

4. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Zep merhaba

Süper gezmişsin, çok güzel resimler ilede gezini süslemişsin. Burdaki bisikletinden sonra süper bir bisikletin varmış.:) Güle güle kullan.

Bende olsam bu kadar güzel bir bisikleti o çamurdan sonra banyoda temizler, bir sonraki haftaya temiz girmesini sağlardım. :eek:

Yaza artık bu bisikletinide getirirsin. Tabi gelincede hep beraber gezmelere devam ederiz. ;)

Sevgi ve selamlarımla.

5. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    ya biz burda kara hasret kaldık süper fotolar antalyaya kar yağdıda bizmi foto cekmedik yaw ne biçim yerde yaşıyoz neyse fotolar süper haftayada böyle güzel fotolar bekleriz

6. ateze

ateze Misafir

Emre ne haftayası yahu, yarın yıne aynı yerlerde gezıcem ben :) buyrun gelın efendım toplayın Antalya tayfasını...

Ender Abi, cok tesekkur ederım, evet bu bısıklet Antalya'dakının yanında jet gibi kalıyor. Yaz tatılınde getırecegım yazın gezerız bol bol :)

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  7. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Ateze, güzel resimler ve paylaşım için teşekkürler. Bisikletin çok güzel ve sen de hakkını veriyorsun sanıyorum. Görev yaptığın yer bisiklet için biçilmiş kaftan, doğası, sakinliği ile. İyi pedallar :)

8. mazhar

mazhar Kıdemli Üye

Seviye:
    Resimler çok güzel...ayrıca bisikletinize bayıldım,çok güzelmiş...:)

9. otec

otec Forum Bağımlısı

Seviye:
    slm,
    yeni bisikletle gezmek ayrı bir keyif oluyor değil mi? birde sizinle bu heyecanı paylaşan arkadaşlarınız olsa..:)

merak ettim; sizi böyle bisiklet üstünde ve kasklı(mı?) gören öğrencileriniz nasıl tepki veriyor? neler söylüyorlar?

güzel gotoğraflar için teşekkürler, devamını da bekleriz.

10. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bu güzel doga harikası fotoları ve bulundugun atmosferi bize yaşatabildigin için teşekkürler. Fotografların cok güzel karelerden olusmakta, güzel bir bisikletin var ve hakkını veriyorsun tabi bisiklet insanı olmadıgı hallere sokuyor.. bisikletle insan çosuyor, yeni yerler görüyor,.. kısaca yaşadıgını hissediyorrrr
    saygı ve selamlarımla ellerine sağlık Ögretmenim.. :)

11. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Sevgili ateze.

Bu yaz inşallah tüm ironman kadrosuyla Bozkıra seni görmeye geliriz bisikletlerle. Ayrıca hemşeri sayılırız seninle. (Sen Bozkırlımısın bilmiyorum ama) Sizin enişte sayılırım. ;)
    Zira zaten benim hanım da Bozkırlı.

12. ateze

ateze Misafir

Çok tesekkur ederım, daha guzelı sızın olsun, burası mtb ıcın gercekten de bıcılmıs kaftan ama yalnız olunca pek fazla acılamıyor ınsan, yıne de elımden geldıgınce gezmeye calısıyorum.Görusmek uzere...

Çok tesekkurler Mazhar Bey, daha guzel bır bısıklet sızın olsun, gorusmek uzere...

Kesınlıkle bır kac arkadasım olsa super olurdu, bısıklette kaskla goren ogrencıler sasırıyorlar, hoslarına gıdıyor, bır kac ogrencımle gezı yapmayı dusunuyoruz tabı havaşlar ısınsın bıraz sımdı bu yollarda onlarla basedemem :) devamını umarım getırırım, cok tesekkurler, gorusmek uzere...

Alper tesekkur ederım, Antalya ekıbını beklerım buraya :) gorusmek uzere...

Merhaba Mesut Abi(enıste mı demelıydım:) ), beklerım tabı, sızlerle tanısmak cok hos olur, ben Bozkırlı degılım, Antalyalı'yım, buraya bu yıl geldım ama guzel bır yer ınsanları da ıyı, sevdım burayı, yengeye selamlar gorusmek uzere...

Mesut Girgiç bunu beğendi.
  13. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    inşallah yakın zamanda gelirsiniz antalyaya da hepberaber gezeriz

mustafa-yapıcı bunu beğendi.
  14. mustafa-yapıcı

mustafa-yapıcı Aktif Üye

Seviye:
    valla zuper tur olmuş eline sağlık bende memleketımı gezmış oldum sayende beklıyorum gezilerini kıb by

15. geotech merve

geotech merve Yeni Üye

Seviye:
    valla süper fotolar var nediyimki biz kar göremiyoruz ühühühüüüü

16. Zeki Dönmez

Zeki Dönmez Kıdemli Üye

Seviye:
    selam zeynep antalyada fazla gezdiremek seni ama sen konyada iyi gezmişsin:D resimler çok güzel bozkır dediğin yer burasıma yakında o bozkırı görmeye gelmekisterim çok güzelmiş inşallah bu geziden sonra bisikletini iyice temizlemişsindir:D yaza görüşmek üzre.

17. kuzey68

kuzey68 Üye

Seviye:
    resimler güzel, mekan süper, bisiklet süper...

18. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Paylaşım için teşekkürler... Bisikletiniz gerçekten hoşmuş, markası ve modeli ne acaba?

19. Selay Yaman

Selay Yaman Forum Bağımlısı

Seviye:
    cok eğlenceli bi gezi olmus kazlar cok şeker :) paylaşım için teşekkürler ayaklarınıza sağlık devamını beklioruz..

20. ateze

ateze Misafir

Mutlaka...Görüşmek üzere.
    Tesekkur ederım, memleketın cıdden guzel bır yer ;)
    Canım benım gel buraya ızın al okuldan :) Antalya'da gorusmek uzere.
    Selam Zeki, Antalya trafıgınde sana kok sokturdum :) ama alısacagım, fotografları gorunce trafık korkumu az cok anlamıssındır :) buraya gelme sozunuz vardı unutma, camura yatmak yok :) gorusmek uzere.
    Çok tesekkur ederım Kuzey68 arkadasım, darısı senın basına.
    Ne demek ılgınız ıcın ben tesekkur ederım, bısıkletım Scott marka, Contessa 20 model, cok sırın bır bısıklet.
    Evet kazlar tatlıdır, ılgınız ıcın cok cok tesekkur ederım.