Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bozcada - Çanakkale - Gökçeada Bisiklet Turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Birol AKTÜRK tarafından paylaşıldı.

1. Birol AKTÜRK

Birol AKTÜRK Üye

Seviye:
    19 Mayıs Çarşamba - 23 Mayıs Pazar tarihleri arasında yaklaşık olarak 165 km bisiklet kullanım mesafesi olan (araç destekli bir tur düzenliyorum.) İstekli arkadaşların benimle bağlantı kurmalarını rica ederim.max katılımın ben hariç 3 kişi olmasını planlıyorum.
    Mayısta doğanın uyanışına adalarda görmek isteyen, gerçekten keyifli ve eğlenceli bir bisiklet deneyimi yaşamak isteyen arkadaşları bekliyorum.
    Teşekkürler.

Kısaca Tur Planı;
    _19 Mayıs Çarşamba 00:30 civarı istanbul dan araç ile çanakkaleye hareket edip Çanakkaleden 09:00 hareketli Deniz Otobüsü ile Bozcada 19 Mayıs Çarşamba toplam mesafesi 35 km olan bozcada parkuru ( Bozcada kalesi - Akvaryum Koyu - Ayazma Plajı - Rüzgar türübünleri ) ardından akşam 18:00 da tekrar Çanakkale dönüş ve 19 Mayıs Çarşmba Çanakkale konaklama
    _20 Mayıs Perşembe Ecaabat - Kilitbahir-Alçıtepe-Abide (Şehitler abidesi) parkuru toplam uzunluğu 64 km akşam 18:00 Kabatepe - Gökçeada vapuru ile Gökçeadaya geçiş ve Gökçeada Merkezde konaklama (20 Mayıs Konaklaması)
    _ 21 Mayıs Cuma Gökçeada Merkez den - Eşelek - Aydıncık - Kayamezar-Şirinköy-Uğurlu - İnce Burun (Türkiyenin en batı ucu) parkuru ile akşam Uğurlu Köyünde konaklama toplam mesafe 32 km
    _22 Mayıs Cumartesi Uğurlu köyünden Dereköy-Şahinkaya-Tepeköy-Zeytinliköy Gökçeada Merkeze ulaşım merkezde konaklama toplam mesafe 30 km
    _23 Mayıs Pazar Kaleköy - Bademli (Eski-Yeni) Üzerinden Kuzu Limanı Ulaşım ve 12:00 seferiyle 13:15 Çanakkaleye ulaşım.toplam mesafe 12 km Çanakkale merkezde aynalı çarşı gezisi ardından 14:30 sularında araç ile istanbula hareket
    Engeç 20:00 istanbula ulaşım

Notlar: Konaklamalar güzelgah üzerinden bulunan temiz güzenli ucuz butik otellerde olacağından tüm konaklama + diğer maliyetlerin kişi başı toplam 400 - 450 tl arası olacağını düşünüyorum. Tüm katılımcılar kendi ödemelerini kendileri yapacaklardır. Bu organizasyon ticari amaçlı değildir.

Teşekkürler.

Cihan ÜRÜT bunu beğendi.