Böyle şans kapıyı bile çalmaz :)

Deneme yanılma

Daimi Üye
Tepki
128
Arkadaşlar dün DealExtreme'den sipariş verdim. Fakat ilanları okumayı es geçmişim. 12-13-14 agustosta tatil varmısta depolar kapalıymışta v.s. ayın 15inde işleme konacakmış. Verdiğim sipariş özetle;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link) (2 adet)

Allahtan diğer siparişi de dün vermemiştim. Gümrüğe takılır diye ayrı ayrı vereyim demiştim farklı hesaplardan. Ebay a bi güvenebilsem sorun kalmayacakta ondada dilim 2 kere yandı. Üfleyerek yiyorum artık :)

DX'ten yada benzeri sitelerden sipariş verecek arkadaşlara önerim ilanları-duyuruları-haberleri eksiksiz okumaları. Aksi takdirde siparişler gecikebiliyor. Bu çinlileri anlayamıyorum. Ota bota çöpe tatil yapıyorlar :)

Scudo

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
aldığınız ürünler güzel. ben bunları genelde ebay'dan aldım şuan hiç gümrüğe takılmadı. Sizin gümrüğe takılanlar yüksek maliyetteki parçalar sanırım.

Aldığım Parçalar Şunlardı:
Maşa koruyucu
Kadro Koruyucu
Tour de France Eldivenler (2 Adet)
Sibop deliğine takılan ışıklardan (2 Adet)
Km saati (2 Adet)

Deneme yanılma

Daimi Üye
Tepki
128
DX'te daha lınacak çok şey var ama stoklarda kalmamış çoğu. Yoksa R/C helikopter için epey bir parça listemde mevcut :) Tur bisikleti alacağım inşaallah eylül ayında. onun parçalarını upgrade etmek için güzel ve ucuz bir site arıyorum. vites takımı-jant-lastik ve aksesuar için :)

Abdul Samet

Daimi Üye
Tepki
10
Bisiklet
Sedona
Ben size DX ten çok ebayi öneririm. İstediğiniz her şeyi buluyorsunuz. İçine fatura konmadıgında da gümrükte bir sıkıntı olmuyor. Ebayden defalarca ürün aldım. Bisiklet konusunda daha hiç gümrüge gitmedim. Paypal arada oldugundan her türlü para iadesini alıyorsunuz yeterki yazışmaları dogru yapın.

Deneme yanılma

Daimi Üye
Tepki
128
Sonunda bir yetkiliye ulaşabildim ve derdimi anlattım. Hızlı siparişe aldı listemi. Stoklarda ürün olduğunu ve gecikme icin ozur dıledıgını soyledı. Dedim ekstra para odemem ama biran oncede ısterım aldıklarımı. Yarından ıtıbaren malzemelerı sıteden takıp edebılecegımı soyledı. Keşke daha once ulassaydım. en fazla 5 günü var artık :)

badumania

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Fuji
o değil de gözlük çok hoşuma gitti fiyatıda süper ..

Deneme yanılma

Daimi Üye
Tepki
128
Paketlenme aşamasında. 1 haftaya elinizede olur dedi DX ten bir yetkili. Dün gece epey sitem ettimde kendilerine :)