Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Böyle Bir Bisiklet Olamaz

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

1. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
  2. ateze

ateze Misafir

Sondakı deneme surusunu ızlemesem bunun saglamlıgından suphe duyardım, zıra o maşa falan (artık o masalıktan cıkmıs ama) akla zarar, gercekten de gordugum en ılgınc bısıklet.
    Dur bakalım daha neler gorucez

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bana göre Cannondale kesinlikle bu piyasanın en yenilikçi isimlerinden birisi.

Şu bisiklete bakıyorum da, gerçekten mükemmel görünüyor ve videonun sonunda anlaşılıyor ki aynı zamanda işlevsel de... Tüm donanımın sağda olduğu, disk frenli, hardtail, 9 vitesli bir dağ bisikleti. Aynı zamanda katlanabiliyor. Gerçekten çok enteresan.

Güzel paylaşım için teşekkürler Ulaş. Gerçekten etkileyici...

4. temucin90

temucin90 Onursal Üye

Seviye:
    Gerçekten mükemmel bir bisiklet olmuş.
    :in: :003:

5. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Çok güzel bir bisiklet ama baktıkça (ki sadece bakıyoruz) kendi halimize üzülüyorum.Niye sadece izliyoruz adamların mühendisleri var çalışıyorlar harıl harıl ve yeni şeyler buluyorlar.Biz Türkler ise sadece izliyoruz.
    Bunu okuyupta sorabilirsiniz "Yap canım seni tutan mı var?" diye ben hemen cevap vereyim elimde sermaye olmadan bürokrasinin her gelişime engel olduğu bir ülkede ne yapabilirim ki?

6. Kutay Özdemir

Kutay Özdemir Forum Bağımlısı

Seviye:
    yaw ben sizin kadar bile değilim doğru dürüst bir bisikletim yok bianchi snake kadrosu 2007 v brake kolları olan sis arka aktarıcılı chili works ön amortisörlü demir koltuk borulu alhonga vfrenli alüminyum çift kat jantlı dandiğin önde gideni bir külüstür kullanıyorum maalesef çoğu zaman binmek bile istemiyorum ama napim ben de elimde olan koşullarda alabileceğim en güzel parçaları almaya çalışarak topladım bisikletimi ama gel gör ki yinede bir şeye benzemiyor onun için siz süper aletlere sahipsiniz tabiiki daha da süperleri var ama genede sizin kıskanmaya hakkınız yok çünkü sizdeki bisikletler herkes de yok biraz kıymetini bilin elinizdekilerin ben bile gözüm gibi bakarken siz hala şikayettesiniz buda kardeşinizin nasihatı olsun...

7. zafersidal

zafersidal Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bence böyle düşünmemelisin bisikletinin markası ve modeli ne olursa olsun severek sürmelisin böylece bisikletten aldığın keyif artar, ama böyle düşünmeye devam edersen tabiki canın bisiklete binmek istemez yani biskletini asla küçük görme
    buda benden bi nasihat olsun
    herkese bol pedallı günler:)

8. sener35

sener35 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    acaba bisiklet üzerindeki lastiklerin markasının ne olduğunu gören var mı?gördüğüm en yakışıklı slick lastikler de ondan sordum.

9. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    valla bana da elcikleri yakışıklı geldi :D

10. Şahin Bulut

Şahin Bulut Forum Bağımlısı

Seviye:
    keşke benimde bundan olsa ne güzel katlar yurda sokar yatağın altına koyardım.:D :D :D :D