Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Böyle baba olur mu?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ozguraksoy9134 tarafından paylaşıldı.

1. ozguraksoy9134

ozguraksoy9134 Yeni Üye

Seviye:

@Haber Medya .COM
    Edinilen bilgiye göre, Gemilerçekeği Mahallesi’nde alkol bağımlısı olduğu iddia edilen Ercan Y., 10 aylık kızı Edanur’u sürekli ağladığı gerekçesiyle darp etti. Ağır yaralanan Edanur, önce Giresun Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne, ardından Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Minik Edanur, burada yapılan ilk kontrollerinin ardından Samsun Özel Medicana Hastanesi’ne sevk edilerek, yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı. Edanur’un yarın ameliyat edileceği öğrenildi.

Baba E.Y. gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

http://www.habermedya.com

Kaynak ::: http://www.habermedya.com/gundem/boyle-baba-olur-mu-haberi/

ihsan onur şener bunu beğendi.
  2. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
  3. Tolga Yücel

Tolga Yücel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öz oğlu ve torununu taşıyan gelinini araba parası için tüfekle vuran baba duydum ben haberlerde.. İnsanlık dışı olaylar,idam edilmeliler bence,üredikçe ürüyorlar bunlar malesef :(

Murat Çetinkale bunu beğendi.
  4. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    idam çözüm değil ki, televizyonların zaptı rapt altına alınması lazım.

5. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    İdam edip, o idamı da zapt-ı rapt altına almak istediğiniz televizyonlarda (Gerekli kanuni zorunlulukları tesis ederek tabii ki) yayınlatırsanız; Zamanla nasıl "kuzu" olunurmuş görürsünüz. Çok mu vicdansızım bilmiyorum ama, bu ve benzeri tür olayları gördükçe içimde bir canavar "İdam, İdam,..." diye naralar atıyor resmen. Bizim ki gibi, eğitimle hizaya getirilemeyen, sopayı görmeyince lafı dinlemeyen, demokrasi elbisesine 5 beden küçük gelen toplumlar için ben ne yazık ki daha iyi bir çözüm göremiyorum.