Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bostancı-fenerbahçe arası we bostancı-pendik

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında !3artu tarafından paylaşıldı.

1. !3artu

!3artu Yeni Üye

Seviye:
    Bostancıdan fenerbahçe ordu evine kadar olan bisikket yolundan her sabah 8:00 civarında bostancı iskelesinin ordan çıkıyorum eğer pendik yönüne doğru giden warsa beraber gitmek isterim tek başına zor oluyo pendik tarafına gitmek.
    Eğer akşam giden grublar olursada beraber gitmek isterim akşamlarıda güzel oluyoo sahilde gitmek ....

Pedallamak ümidiyle ...

2. Atilla OKTAY

Atilla OKTAY Yeni Üye

Benim de hep yumurta kapıya gelince foruma girmek aklıma geliyor. Çekmeköy madenlerde oturuyorum ben, fakat buradan bostancıya geçip oradan sahil yolunda moda-dragos arası takılıyoruz genelde. Yarın 07'de çıkacağım. 07.30 gibi bostancı'da olurum diye umuyorum. Eğer denk gelirde sabah olmadan mesajı görürseniz burdan bana ulaşabilirsiniz; 0539 273 51 50.

Her sabah düzenli hale getireceğim. Haftasonları çalışan arkadaşlarla birlikte aynı güzargahta normal 20 km/h tempo ile en az 75 km dolanıyoruz.

İyi pedallamalar. ;))

Edit: Bu arada imzamda ki resim niye o kadar devasal çıktı anlamadım onu da bir ara bir şekilde küçültmeliyim. :D Şimdilik kusura bakmayın...

!3artu bunu beğendi.
  3. arda taşan

arda taşan Kıdemli Üye

Seviye:
    her perşembe akşama caddebostan migros arkasından haraketle pendik veya kaynarca yapıyoruz.

Anadolu yakası bölümünde Herperşembe avşar kafe turu olarak görebilirsiniz.
    Bekleriz

!3artu ve Ulaş Apak bunu beğendi.
  4. !3artu

!3artu Yeni Üye

Seviye:
    İlk evela biraz geç cevap yazdığım için özür dilerim.2 Ağustos pazartesi günü başlamaya başlıcam antremanlara aynı saatte bostancı iskelesinin orda olucam eğer gelicekseniz saatle ilgili konuşuruzz .. şimdiden iyi pedallamalar

5. !3artu

!3artu Yeni Üye

Seviye:
    İlk evela biraz geç cevap yazdığım için özür dilerim.2 Ağustos pazartesi günü başlıcam antremanlara aynı saatte bostancı iskelesinin orda olucam eğer gelicekseniz saatle ilgili konuşuruzz .. şimdiden iyi pedallamalar

6. B. Berna Solak

B. Berna Solak Yeni Üye

haftaiçi akşam çıkarsanız ben de gelebilirim. pazartesi akşam üzerim bostancı fenerbahçe yapıcam saat tam belli değil ama beyaz sarı siyah salcanom var dediğiniz gibi toplu halde sürmek daha keyifli oluyor

7. !3artu

!3artu Yeni Üye

Seviye:
    ben akşam üstü 17 veya 18 sularında deniiz otobuslerini ordan geçiyorum saati tam konuştuğumuz da beraber pedallamak ümidiyle...