Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bosphorus I3

Konu, 'Single Speed ve Fixed Gear Bisikletler' kısmında ugurkavcakar tarafından paylaşıldı.

1. ugurkavcakar

ugurkavcakar Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar. salcano BOSPHORUS I3 modelini almaya karar verdim. ilk single speed deneyimim olacak. major bir dezavantajı yoksa almayı düşünüyorum. sizin bisiklet hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? ayrıca kadro boylarını hiç bir sitede bulamadım. standart mı oluyo acaba bunların boyları?

2. emre önen

emre önen Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Motobecane
    Seviye:
    @ugurkavcakar
    carraro fixie öneririm
    salcanonun bu modeli market bisikletlerinin geometrisine benziyor kadro açıları olması gerektiği gibi değil arka teker mesela çok geride olduğu için tekerlekler arası mesafe bir hayli fazla bu esnemeyi artıracağı için hızınızı etkileyecektir.

28" CARRARO FIXIE ERKEK - Carraro Bisiklet

3. ugurkavcakar

ugurkavcakar Üye

Seviye:

siz öyle deyince kafam karıştı. salcano dan vazgeçtim. carraro da sadece 52 cm üretiliyormuş. benim boyum 165 cm olduğu için 50 cm kadro boyu olmasını istedim.
    sonuçta Pure Fix Cycles - Juliet (small - 50cm.) - n11.com bunu aldım. 100 tl indirim çeki vardı haftasonu için. 1400 tl gibi bi rakama mal oldu. inşallah pişman olmam.yardımınız için teşekkür ederim

4. emre önen

emre önen Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Motobecane
    Seviye:
    @ugurkavcakar
    güle güle kullanın pure fix çok iyidir hatta carraro dan çok daha kalitelidir.
    kalite yönünden pişman olmazsınız merak etmeyin.