Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Bose qc 15 noise cancelling kulaklık

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında Kurtuluş E. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kurtuluş E.

Kurtuluş E. Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat K. E.
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ürünü sık seyahat ettiğim için uçak yolculuklarında kullanmak üzere satın almıştım ancak çok fazla kullanma imkanım olmadı, bu yüzden satıyorum.

En fazla birkaç kez kullanıldı, onda da deneme mahiyetinde gibi oldu. Zaten fotoğraflardan göreceğiniz üzere oldukça temiz bir üründür. Bose markasını tanıyan bilir, gürültü kesme (active noise cancelling) özelliği en iyi markadır. QC15 modeli bu konuda ödüllü bir model olup özellikle gürültülü ortamlarda size çok keyifli bir müzik deneyimi sunar. Ayrıca iPhone uyumlu jakı ile görüşmelerinizi çok rahat yapabilirsiniz. Uçak yolculuklarında ise uçak motoru gürültüsünü neredeyse duymazsınız.

Kulaklığı Dubai'deki Bose dükkanından almıştım. Kutusu, tüm kutu içeriği faturası ve hatta poşetine kadar duruyor. Cihazın pili, iPhone ve iPad uyumlu ikinci soketi (soketin diğeri normal düz soket) ve uçak içi ses sistemi için adaptör aparatı dahil tüm içerik mevcuttur. Kulaklık için ayrıca bir taşıma çantası mevcuttur. Kulağa temas tüm kısımları ve kabloları izopropil alkol ile 2 kere dezenfekte ettim, böylece cihaz sadece kullanım anlamında değil fiziken de temiz oldu :)

İstanbul içi İçerenköy ve Çekmeköy ve yakın bölgelerde elden teslim edebilirim (ki böyle tercih ederim alan arkadaş deneyip görsün). Farklı illere ise ödeme sonrası olmak koşuluyla kargo yapabilirim. Kargo durumunda kargo alıcı ödemeli olacaktır.

Fiyat 620 Tl

2. Kurtuluş E.

Adı:
    Murat K. E.
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Satış 600 TL'den günceldir.

3. Kurtuluş E.

Adı:
    Murat K. E.
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Konu kilitlenebilir. Çoktan satıldı ama burada güncelleme yapmayı unutmuşum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.