Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Borlada Gİdon YÜkselİrmİ??

Konu, 'Sedona' kısmında subcab tarafından paylaşıldı.

1. subcab

subcab Yeni Üye

Merhabalar 2007 model borlamda gidonu yükseltmek istedim ancak bisikletçi bu xcm çatal amortisörlerden dolayı yükseltmenin mümkün olmadığını söyledi. Hakikaten gidonu yükseltmek mümkün değilmi? Yoksa başındanmı savdı beni bisikletçim :)Bildiğiniz gibi xcm amortisör ve neco göbek var borlalarda.

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bildigimiz yontemle gidonu yukseltmek mumkun degil. Ancak ufak bir gidon bogazi degisikligi ile istenilen sonuc elde edilebilir. Daha yuksek acili bir bogaz tercih edebilirsiniz.

3. subcab

subcab Yeni Üye

Çok teşekkür ederim tavsiyen varmı halil şunu al diyebileceğin bişi? Ve ne kadar bir yüksekli elde edebilirim yani 10 cm yükselirmi mesela gidon?

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    10 CM biraz guc, ama soyle yapilabilir.

Kisa ve yuksek acili bir gidon bogazi + yuksek acili riser gidon, hani su caylak da denilenden. O zaman yeterince gidonunuz yukari kalkar diye tahmin ediyorum.

Kendiliginden ayarli gidon bogazlari da var, acisini keyfi ayarlayabiliyorsunuz. Oyle bir bogaz alip sonuna kadar da kaldirabilirsiniz.

Amoeba'nin urunlerinde bu kadar dik acili gidon bogazlarini ve ayarli modelleri bulmak mumkun saniyorum.