Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

borla

Konu, 'Sedona' kısmında Yokuscu tarafından paylaşıldı.

1. Yokuscu

Yokuscu Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaslar benim bir sorunum var az once foça turundan geliyorum. Bisikletimin bir kac arzasını anlatmak istiyorum....

yola cıkarken tum herşeyini ayarladım bisikletin. 1 saat sonra mola verdim biyerde. derken arka tekeri bi çevirem dedim. ama pabuca surttugunu gordum. arka tekerin ayar yerinden ayarladım fireni surtmuyordu. 1 saat sonra daha mola werdim gene sürtüryor. gene ayarladım gene sürtmeye basladı en sonunda cıkardım fireni... Nedeni nedir acaba??

bir ikincisi yolda sık lastigim patladıgı için şişirmem gerekiyor ama benim bisiklette bir sibop var ozellikle ön tekerde sünnet olmamıs cocugun kesilmiş ucu kadar bişi. bir tekeri şişirmek için 1.5 saat ugrastım. Azmin sonu şişirdim ama canımdan can gitti öyle diyeyim .... :boese157:

2. esoser

esoser Yeni Üye

Seviye:
    Ben de Borla kullanıcısıyım muhtemelen bisikletinizin sol papucu sürtüyordur. O da tekerlekten değil fren tutucu yayından kaynaklanıyor. Freni gevşetip iyice yağlayın cıvatası da çok sıkıyor olabilir sağdakine nazaran biraz daha ağırsa cıvatayı biraz gevşetin. Yine düzelmezse fren telini biraz bollaştırın düzelecektir.

3. Yokuscu

Yokuscu Forum Demirbaşı

Seviye:
    tmm dostum hallettim arzayı akort ayarlarında bir problem var onuda hafta sonu seda bisiklete gidip baktırcam :)

4. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    dostum sibop içe girer bazen.

5. yaminkutlu

yaminkutlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    arka göbeği değiştir. özellikle biraz kilolu isen. sedona borlaların arka göbek biraz dandik. shimano taktır.sedabisiklet yardımcı olur...

6. Yokuscu

Yokuscu Forum Demirbaşı

Seviye:
    :) yok dostum kilo sorunum yok hallettim tmm tskrlr :)