borla & scud

egecanince

Üye
Tepki
1
bu iki bisiklet arasında fark varmı? hangisi daha iyidir.450 ytl lik bütcem var bisiklet tavsiye ederseniz sevinirim.

Scudo

Exiledd

Üye
Tepki
14
Sana Tavsiyem Sedona Sd 711 alman olacaktır. Bende birkaç gün içinde alacaım yakın bir bütçem oldugu için bir sürü modele baktım ve en uygunu olarak onu buldum.Kendisi 470-480 milyon ediyor.Bütçeni biraz daha açarak sahip olabilirsin.
Ama yok olmaz diyorsan Borla kanımca daha iyi bir bisiklet hemde biraz daha estetik bir görünümü var :)

poibra

Üye
Tepki
19
Cok bir fark yok fakat yeni üretim scudlar ilk çıkanlar kadar iyi değilmiş diye duydum.Plastik aksamları daha fazlaymış doğal olarak ağırlığı artmış vs. Borla daha iyi deniyor.

mrtcnplt

Üye
Tepki
0
gecen hafta bir borla satin aldim. su ana kadar 100km'ye yakin yaptim ve cok memnunum. bende scud niyetiyle telefon actim ancak satistaki arkadas scud'un uretimden kalkiyor oldugunu ve borlayi tercih etmemin cok daha yerinde olacagi konusunda beni telkin etti. forumda okuduklarim nedeniyle ben de scud konusunda ikircikliydim, bu nedenle borlada karar kildim zaten cok buyuk bir fiyat farkida yok. tercih senin arkadasim ama ben su ana kadar borla almis olmaktan mtluyum.

baltazar11

Aktif Üye
Tepki
19
yeni scudlar için pek iyi değil diyorlar... ben borla aldım memnunum hemde iki tane

tekteker

Forum Demirbaşı
Tepki
125
İsim
Volkan
scud hangi scud.???? amoeba scud dan bahsetmiyorsunuz umarım

celil

Aktif Üye
Tepki
35
@egecanince