Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Borla için tavsiyeleriniz...

Konu, 'Sedona' kısmında onr.krgz tarafından paylaşıldı.

1. onr.krgz

onr.krgz Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Borla almayı düşünüyorum. Aslında en başta Bianchi jump alcaktım(çünkü bildiğim başka bisiklet markası yoktu) fakat biraz araştırınca kimsenin tavsiye etmediğini gördüm. Bende biraz bütçemi zorlayıp borla almaya karar verdim. Bisikleti şehiriçinde kullancam. Ve satıpta daha üst modelini almak gibi bi düşüncem yok. Almışken sağlam bişey alıp uzun süre kullanmak isityorum. Tavsiyelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

2. BEYHAN

BEYHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    evt ya aynı düşünceler sahıbım bianchi için kımse iyı konuşmuyor borla konusunda kullanan veya bılenlerın yardımcı olmasını diliyorum

3. elginoz

elginoz Üye

Seviye:
    arkadaşım bisiklet tavsiyesi üzerine birçok yazı var forumda... onları okumanı tavsiye ederim, çok yardımı olur. ben de borla kullanıyorum. çok memnunum ama diğer arkadaşların yazdığı yorumları da dikkate al bence.

ikinci bir yöntem... anasayfadaki bisiklet firmalarını ara... onlar bütçene ve kullanım alanına göre sana verebilecekleri en iyi modeli önerirler. inan bana hepsi çok yardımcı olurlar.

4. grknmustangt

grknmustangt Aktif Üye

Seviye:
    borla kullanıyorum çok süper bir bisiklet fiyatına göre performansı iyi bence

5. grknmustangt

grknmustangt Aktif Üye

Seviye:
    bendede jump vardı o amerikan kasa bisiklete nasıl para verdim hala inanamıyorum ve sattım borla ladım

6. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Borlamı? İyi düşünün bütceniz varsa biraz daha üste çıkın;) Uzun süre kullanacaksanız belli bir süreden sonra borladan sıkılırsınız.

7. çağatay sakin

çağatay sakin Kıdemli Üye

Seviye:
    borla güzel bisiklet ancak kron en iyisi bence kronun modellerine bakabilirsin ayrıca kron kadrolara ömür boyu garanti veriyor