Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

borla-geotech dakar sizce hangisi?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ismailrefik tarafından paylaşıldı.

1. ismailrefik

ismailrefik Yeni Üye

Seviye:
    öncelikle merhaba arkadaşlar...

forumda fazla yeniyim:) bu hafta sonu bisiklet almaya karar verdim. forumda da biçok konuyu takip ettim ancak son iki bisiklete takıldım. sedona borla ve geotech dakar.

bu iki bisiklet arasında hangi farklar vardır. ve özellikle dakarın ön fren aksamı diskli olması bir avantaj. arasında 100 ytl civarı bi fark var. benim limitim 500 ytl olduğu için bu iki bisiklete takıldım. kullanacağım alan %60 oranında arazi ancak fazla zorlu değil. giriş kullanıcısı olarak bu iki bisikletten hangisini tercih etmeliyim sizce?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

2. ozyurterdem

ozyurterdem Üye

Seviye:
    hidrolik olmayan disk frenler genelde tercih edilmiyor bunun yerine v firenler hem hafif hemde ucuz. yeni başlayan sınıfındaki bisikletler için v brake bence daha avantajlı. arasındaki farklara gelince ben bu kadar uzman değilim, bu konuyu arkadaşlara bırakır, iyi günler dilerim.

ikisi içinse eğer sedona borla derim.

3. ismailrefik

ismailrefik Yeni Üye

Seviye:
    borlayı biçok yerde sordum kimsenin elinde kalmamış. veya benim sorduğum yerlerde yoktu. fiyat konusunda da bi karmaşa var nedense :) 375 den başlayarak 475 e kadar gidiyor. önerebileceğiniz bi yer varmı borla alma konusunda...

4. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    evet Sedona Borla'ların üretimi 2009 ocak'a kadar durdurulmuş sanırım.Yanlış bilgi vermeyim arkadaş Borla almaya gidince ona da bisikletçi sölemiş.Borlaların peşin fiyat 400 ytl civarı.Seçimine gelince iki bisikleti de inceledim.Bence Dakar ı alabiliosan biraz bekle bi 50 milyon daha koy Sedona 711v al.Ama o kadar yok dersen bence Borla.

5. ozyurterdem

ozyurterdem Üye

Seviye:
    bu link işinizi görecek sanırım. http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/product_info.php?products_id=972

6. anomi56

anomi56 Yeni Üye

dakarla borla arasında fazla fark yok fiyat haricinde
    dakar gayet hafif ve rahat, borla da piyasa da kalmadı.ya da birazdaha para koyup 711v alabilirsin

7. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Dün Seda bisiklete uğradım.Bi baktım yeni Borlalar gelmiş.Yani daha piyasada Borla var ;) Hem de peşin fiyatı 390 ytl.

8. cagcagim

cagcagim Aktif Üye

Seviye:
    Bu ikisi arasından ben de Sedona Borla'yı öneririm.