Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Bordo renk full aksesuarli hediyeli nikon coolpix l120

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında İsmail TARHAN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İsmail TARHAN

İsmail TARHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar. Makinamı daha üst model alacağım için satıyorum. Kendim 3 yıl kadar önce sıfır olarak aldım. Titiz biri olduğumdan çok dikkatle kullandım ve benden başka kimseye de kullandırmadım.

Makina tertemizdir. Tüm evrakları, belgeleri, kutusu, kabloları ve ekipmanları mevcuttur. Fotoğraf ve video çekimine diyecek yoktur. Boşuna aramayın iddia ediyorum bundan temizini zor bulursunuz. Özellikle bordo renk aldım. Benim çok hoşuma gitmişti. Bir ortama girdiğinizde herkes makinanın rengine bayılıyor. Tavsiye ederim. 21x optik zoom özelliği ayrıca şahanedir. Full HD çekimleri tartışılmaz.

Yanında caselogic marka sıfır sayılabilecek durumda çantası, 4 adet 2500 mAh şarj edilebilir (4 Varta, 4 sony) pil ve varta marka 4 adet pili aynı anda şarj edebilen makinası hediyemdir. İnanın hediyeler 200 TL'yi buluyor.

Fiyatı uygun tutuyorum: 475 TL. Amacım birilerinin işi görülsün. Konya içi elden teslim edebilirim. PTT ile KARGO BANA AİT!!!! tüm Türkiye'ye gönderebilirim. Pazarlık ve takas yoktur. Lütfen ısrar etmeyiniz.

2. İsmail TARHAN

İsmail TARHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Ürün satılmıştır. Konu kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.