Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Boonen'in Rakipleri Üçüncü Sınıftı

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında Bisikletli Gezgin tarafından paylaşıldı.

1. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    "Boonen'in rakipleri üçüncü sınıftı"

Tom Boonen'in Paris-Roubaix'yi dördüncü kez kazanarak rekoruna ortak olduğu Roger De Vlaeminck, "Boonen'in rakipleri üçüncü sınıftı" dedi.

Paris-Roubaix'yi 1972,1974,1975 ve 1977'de kazanarak "Mösyö Paris-Roubaix" lâkabını alan Belçikalı efsane, vatandaşı Boonen'in rekorunu egale ettiği yarışı değerlendirdi.

"Belçikalılar için fantastik bir gündü fakat yabancı, ortalama bir bisiklet seyircisi için görülecek hiçbir şey yoktu, çok üzücü"
    diyen Roger De Vlaeminck, "Seneye umarım Fabian Cancellara katılır. Böylece daha farklı bir yarış izleriz" ifadelerini kullandı.

De Vlaeminck, "Boonen'in benim rekorumu egale edeceğini biliyordum. Buna belki Tom çare bulamaz ama rakipleri çok zayıftı. İkinci değil üçüncü sınıf bisikletçilerdi" şeklinde konuştu.

Tom Boonen'in son 20 yılın en iyi Bahar Klasiği yarışçısı olduğunu söyleyen Roger De Vlaeminck, "Fakat artık yeni bir şeyler deneyip, benim de kazandığım Milan-San Remo ve Giro di Lombardia'ya yönelmeli" tavsiyesinde bulundu.

Boonen ne demişti?
    Pazar günü rakipleri karşısında muazzam bir zafer elde eden Tom Boonen, "Bu tip klasiklerde belki de tarihin en iyisiyim" ifadelerini kullanmıştı.

10 Nisan 2012
    http://tr.eurosport.com

Zafer KAPLAN bunu beğendi.
  2. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Boonen' in cevabını merakla bekliyorum :)

3. Kerem Demirel

Kerem Demirel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Adam zaten cevabı 57 km lik kaçışla verdi daha napsın :D Rekoru egale olduğu ve muhtemelen kırılma ihtimali de doğduğu için sinirlenmiş sadece bu abi normaldir

4. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Fesatlanmış resmen :) üstelik vatandaşına!