Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı BONT Riot Yol ayakkabısı-1Kere Kullanıldı-

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ekrem Yılmaztürk tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Arkadaşlar daha bugün sabah elime geçen ayakkabıyı 30km civarı deneme amaçlı kullandım.Tabanda pedala takarkenki çizikler oluşmuş sadece. Saatlerdir düşünüyorum satmak da istemiyorum ama bana sıkıntı olacak. Merlinden aldım, karbon kompozit esnemeyen taban ,kullanımı kolay tokası, fırına atın ısıtın giyin ayağınıza tam olsun(videoları da kontrol edebilirsiniz youtube dan). Ben küçük aldım sitesindeki rehberi geç gördüm oradan kontrol edebilirsiniz.Gayet hafif esnemeyen 10 numara ayakkabı.paramı yatırdım vicdanım sızlasa da şu an yapacak birşey yok.:(
    300küsür liraya geldi arkadaşlar,1kere denendi 270TL fiyat istiyorum
    detaylı bilgi ve ölçü için
    http://www.bont.com/Cycling/products/road/riot/index.html

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    ayni ayakkabiyi kullandigim icin yaziyorum eger ki firinlama islemini yapmadiysaniz kucuk gelecektir ayaginiza bende ilk aldigimda normalde spd ayakkabida 44 kullanirim 44,5 olmasina ragmen ayagimi vurdu, ta ki firinlama yapana kadar.firindan ciktiginda yaklasik bir iki numara buyuyor ve ayaginizda sogurken kalibini aliyor.Firinlama yapmadiysaniz veya hatali yaptiysaniz ve numara kucuk diye satiyorsaniz bir daha dusunun derim.

3. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Fırınlama olayı hakkında forumda başlık var mıdır ?

4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    forumda konu yok satis sitelerinde ve kendi sitesinde ilgili vide var.Hatirladigim kadariyla ic tabanligi cikarip 60 derecelik firinda 20 dakika tutuyorsunuz ayakkabiyi ve cikarinca dayanabildiginiz sicaklikta(ilk cikardiginizda cok sicak oluyor hemen giymeyi tavsiye etmem bir yirmi saniye beklemekte fayda var ve tabiki corapli giyin ) ayakkabiyi giyip iyice sogumasini bekliyorsunuz.

Burada dikkat edilmesi gereken durum bu ayakkabi ayagin seklini aldigi icin giymesi ve cikarmasi normal ayakkabiya gore daha zordur.sert tabandan dolayi rahat degildir.direk yaris performansi icindir.bu amac ile alinmali ve kullanilmali aksi halde rahatsiz edecektir.

ilan sahibi arkadas kusura bakmasin cok mudehale ettim fakat bilinen bir urun degil bende alana kadar hicbir bilgim yoktu. o yuzden ilgilenen arkadaslara kullanici yorumu olarak belirtmek istedim.

5. Ekrem Yılmaztürk

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Abi estağfurullah mesajda da konuştuk,ben diğer mesajınızı görmemiştim bilgiler için çok teşekkürler

6. Ekrem Yılmaztürk

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Biraz daha sabredip deneme niyetindeyim, fırının azizliğine uğramışım, aksi bir durum belirtilinceye kadar ilan pasif durumdadır..

7. serkan.kaymakci1

serkan.kaymakci1 Yeni Üye

Satmayı düşünürseniz görüşelim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.