Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bolu'dan Herkese Merhaba

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında Egemen GÖNÜLAL tarafından paylaşıldı.

1. Egemen GÖNÜLAL

Egemen GÖNÜLAL Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle herkese merhaba. Benim adım Egemen, Bolu da yaşıyorum 1 sene önce İstanbul/Fatih de oturuyorduk. Bisiklet bu bayağı küçükken arkadaşımızda vardı bizde isterdik ama şimdilerde extreme spor ve hobi alanına döndü. Babam ben 7 yaşındayken bisiklet kullanmayı öğren sana çok güzel bi bisiklet alıcam demişti aldıda o arada 15 dakika gibi bir sürede öğrendim bisiklet kullanmayı. Bi Bisan Marka harika bir bisiklet almıştı sonra öyle böyle derken geldik 15 yaşına yaşım dolayısıyla yargılamayın beni sürüş tekniğim harikadır ilerleyen zamanda güç de gelecektir eminim. Şu son 2 yıldır freeride downhill gibi dallara meraklıyım. Oh valla tabi Bolu dada ne ararsan her türlü parkur var. Bir de bu işi geçici bir heves gibi değil ciddi ciddi yapıyorum. Yazları Çanakkale de Biga taraflarında yazlığımız var orası harikadır benim istediğim türden bir cennet sanki. Tam bir doğal bisiklet parkuru. Gelelim sadede bunlar sadece kısa yaşamımdan ufak kesitler. Elimde Salcano Astro Diablo HD var. Eğer ki Boludaysanız turlar falan Düzenliyecekseniz seve seve gelirim. Eee artık sizleri tanıyalım. :rolleyes: :cool:

NEVRES KME ve Çağlayan bunu beğendi.
  2. Kkazim

Kkazim Forum Bağımlısı

Seviye:
    Öncelikle Boluya hoşgeldin.

Bolu da aktif bisiklete binen baya kişi var aslında ama online olarak pek bulamazsın onları. Mevsimler körü olduğu için çoğu kişi kışın pek binmiyor, havalar iyileştikten sonra turlar düzenleyenler var.
    Diğer yandan Karaçayırda yüzme havuzunun arkasında Bisiklet kulubü var. toplamda 10-15 civarı bisikletçisi var ama dağ bisikleti branşı yok, yol ağırlıklı bir kulüp. Ama yine de yazın eğlencesine dağ bisikleti etkinlikleri de yapılabiliyor.

Facebok da Bolu biisklet diye aratarak gerekli grupları bulabilirsin..

Egemen GÖNÜLAL bunu beğendi.
  3. Egemen GÖNÜLAL

Egemen GÖNÜLAL Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim hepsini göz önünde bulunduracağım.

İyi Forumlar, İyi Pedallar :rolleyes:

4. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Hoşgeldin Egemen. Mevsim düzelmeye başlayınca başlarız turlara. Turları bu sayfadan takip edebilirsin. https://www.facebook.com/groups/253598689345/

Hoşgeldin Egemen. Mevsim düzelmeye başlayınca başlarız turlara. Turları bu sayfadan takip edebilirsin. https://www.facebook.com/groups/253598689345/

Eray Geçay ve Egemen GÖNÜLAL bunu beğendi.
  5. Egemen GÖNÜLAL

Egemen GÖNÜLAL Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Teşekkürler ilginiz için bu arada ben bu gruba istek yolladım fakat geri dönülmedi yönetici ile bir bağlantınız var ise lütfen iletişime geçin.

Teşekkürler
    :rolleyes:

6. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba aramıza hoş geldiniz,

İstanbul'dan sonra cennete yerleşmişsiniz,şehrin gürültüsünden,hava kirliliğinden ve trafiğinden uzak. 10 numara..

gok ve Egemen GÖNÜLAL bunu beğendi.
  7. Egemen GÖNÜLAL

Egemen GÖNÜLAL Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bence de öyle oldu. :) Umarım Birlikte Çok İyi Zaman Geçiririz :)

Çağlayan bunu beğendi.
  8. Kkazim

Kkazim Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bolu güzel de şu bisiklete binilebilir gün sayısı daha fazla olsaydı tadından yenmezdi..

Egemen GÖNÜLAL ve Çağlayan bunu beğendi.
  9. NEVRES KME

NEVRES KME Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bulundugun yerin tadini cikart :)
    Keyifli pedallamalar.
    Hosgeldin :)

10. Ahmet.Çetinkaya

Ahmet.Çetinkaya Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Kardeşim hoşgeldin foruma, seni Allah gönderdi :)

Konunu baltalamak gibi olmasın ama Bolu' da yaşayan bisiklet severler Eylül ayında Abant Gölü' ne tur yapmayı planlıyorum Antalya' dan, malzemeyi toparlayabilir ve herhangi bir sorun çıkmazsa. Biraz araştırma yaptım ancak pek güncel bilgi bulamadım kamp yerleri ve o aylardaki hava durumları gibi konular hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Egemen kardeşim anlayışına sığınıyorum

Saygılarımla

11. Kkazim

Kkazim Forum Bağımlısı

Seviye:
    Abantın içerisinde kamp alanı var diye biliyorum. Onun haricinde yol boyunca kamp alanı bildiğim kadarıyla yok. Uygun bulduğunuz yere kamp atabilirsiniz.
    Hava ile ilgili olarak, Abantın rakımı 1300 civarı, yazın bile serin olan bir yer. Ağustos ayında bisiklet ile gidip üşüdüğümü hatırlıyorum. Eylül ayında özellikle akşam için önlem almak gerekir.

12. Ahmet.Çetinkaya

Ahmet.Çetinkaya Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Cevap verdiğiniz için teşekkürler kkazim bey. 1300 rakımsa memlekettekime yakın hava vardır o zaman illaki ek kıyafetlere ihtiyaç olacak. 1-2 sitede kamp atanların eşyaları falan da çalınmış diye okudum. Dört ayaklıları geçtim asıl korku iki ayaklılarda. Kamp ile ilgilenen yetkililer sadece işgal ücretini alıp gidiyorlarmış, tesisler falan atıl durumda olduğunu okudum. Ama yazı 2009 a ait dediğim gibi doğru dürüst güncel bir bilgi yok nette. Facebook taki gruplara el atalım bakalım belki son zamanlarda giden olmuştur.

13. Egemen GÖNÜLAL

Egemen GÖNÜLAL Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ahmet abicim bende elimden geldikçe kamp, konaklama yerleri ve rota çıkarmakta yardımcı olabilirim.

Kendim Abant'a gidip araştırırım takipte kalın.

14. muhurcuoglu

muhurcuoglu Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ahmet bey selamlar kkazim abimin dediklerine katılıyorum ve ek olarak da biz geçen sene kamp yaptık abantta girişteki fiyat tabelasında kamp için 15 tlydi sanırım tam hatırlamıyorum ücret ödememiz gerektiği yazıyodu ama bize bişey soran olmadı bizde girdik herhangi bi ücret ödemeden içerdeki kamp alanına gelincede etrafı örme tellerle çevrilmiş bi alandı sadece yani sadece 4 ayaklıları engelliycek cinsten tabi bazılarını :) bi alan içerde elektrik hattı priz vardı fakat çalışmıyordu belki bize öyle denk gelmiştir siz gittiğinizde elektiriğiniz olabilir yani aklıma gelenler şimdilik bunlar herhangi merak ettiğiniz bişey olursa özelden sorabilirsin bol pedallar :) egemen sanada selamalar oğuzhanın dediği gruba katılırsan çoğu turdan haberin olur dediği gibi ek olarak ismim okan beni eklersende turlardan haberin olur sanada bol pedallar :)

Eray Geçay bunu beğendi.
  15. Eray Geçay

Eray Geçay Kıdemli Üye

Seviye:
    Okanla, Oğuzhanın dediği gibi geçen yıllarda çeşitli turlarda, aktivitelerde bulunduk çok güzel rotalar çizdik İstanbuldan misafirler ağırladık. İlk başlarda bende senin gibiydim Egemen sanki Bolu'da bisikletle ilgilenen kimse yokmuş gibi gözüküyordu ancak biz birbirimizi bulduk çok yakın arkadaşlıklar kurduk artık turlar dışında da görüşüyoruz:D Benim bu sene sınav senem olduğu için biraz uzak kaldım turlara katılamıyorum ancak Okan veya Oğuzhan size bu konuda yardımcı olur. İsterseniz beni de ekleyebilirsiniz faceden. Ve Ahmet bey rahat olun Bolu kadar güvenli bir şehir daha bulamazsınız.

İstanbuldan gelen misafirlerimizi ağırladığımız turdan birkaç küçük fotoğraf :)

muhurcuoglu ve Oğuzhan Y. bunu beğendi.