Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

boluda kim var kim yok ?

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Eray Geçay tarafından paylaşıldı.

1. Eray Geçay

Eray Geçay Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bolu da hiç mtb kapsamında bir oluşum veya organizasyon göremiyorum. bolu da olup benim kadar hevesli arkadaşlar varsa görüşebiliriz. ayrıca herkesi bisikletleriyle beraber boluya bekliyorum. teşekkürler :)

2. Kkazim

Kkazim Forum Bağımlısı

Seviye:
    Boluda çok kişi var aslında. Ama mtb adına organizasyon yok. Önceleri vardı ama şu sıralar herkes bireysel takılıyor.
    Şu sıralar MTB bisikletim tam hazır olmadığından ben binemiyorum MTB ye, hazır olduğu zaman denk gelirse birlikte binebiliriz..

Bu arada kendin hakkında bilgi verebilirsen sevinirim.

3. Eray Geçay

Eray Geçay Kıdemli Üye

Seviye:
    Hocam ben bolu fen lisesinde öğrenciyim . 17 yaşındayım . Bu işe yeni başladım ama çok ciddiyim antrenmanlara ve protein ağırlıklı beslenmeye başladım . Şuan çok fit olduğumu söyleyemem ama çalışıyorum . Karacasu tarafındaki örencik köyünde evimiz var . Evime yakın olduğundan kaplıca yolunda antrenman maksatlı pedallıyorum. Ramazandan sonra Gölcük veya Abant tarafında bir parkur tasarlayıp kendimi denemeye çalışacağım bana katılırsanız çok sevinirim . Zaten kaplıca yolunda bisikletli çok kişiye rastladım ama tanışmak nasip olmadı. Bakalım belki ilerde bir yarışa katılırım şuan onun için çalışıyorum zaten :) Bu arada bisikletim profesyonel değil Bianchi TDL 1200 ama 1 seneye kadar scott almayı düşünüyorum hayırlısı artık para durumuna bağlı :)

Kkazim bunu beğendi.
  4. Kkazim

Kkazim Forum Bağımlısı

Seviye:
    Kaplıca yolunda bizim sporcular genelde antrenman yapıyor, ben de bazen katılıyorum onlara. Daha çok yol ağırlıklı biniyoruz ama dağ bisikleti hazır olduğu zaman ona da binicedm muhakkak. Fırsat olursa ramazan dan sonra da birlikte pedallarız. Binen başka arkadaşlar da var ama herkes tek takılıyor dediğim gibi. Facebook da "bolu bisiklet" diye aratıp oradaki gruplara katılabilirsin.

Eray Geçay bunu beğendi.
  5. Eray Geçay

Eray Geçay Kıdemli Üye

Seviye:
    Teşekkürler :) Ben aradım facebookta birkaç grup var tam açıklarsanız memnun olurum :) Ben daha çok bir kulüp tarzında sormuştum yani Boluda federasyona bağlı tek yer sanırım bolu gençlik merkezi galiba bu karaçayırda tenis kortlarının olduğu yerdede bişeyler var kafam karışıyor biraz yardımcı olursanız sevinirim :)