Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bolu - Mersin - (Adana)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Tarık DUMAN tarafından paylaşıldı.

1. Tarık DUMAN

Tarık DUMAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar işte BEN GELDİMMMMMMMMMMMMMMMM,

Malumunuz askerlik bitti ve yeni geldiğimden dolayı işe girmeden önce güzel bir tur yapmak istiyorum.

Haftaya salı günü (12.06.2007) Bolu gezisine start vereceğim. Fakat gerek maddi gerekse zamandan dolayı sıkıntı yaşamamak için olayı biraz hızlandıracağım. Bu sebeple İSTANBUL - BOLU arasını Salı sabahı otobüsle (bisikletimi otobüsün bagajına atarak) geçip o günü ABANT'ta, ikinci günümü YEDİGÖLLER'de üçüncü günümü ise GÖLCÜK'te geçirmek istiyorum. Üçüncü gün akşamında tekrar otobüse binerek (bisiklet yine otobüsün bagajında) MERSİN'e geçeceğim. Orada bulunan öğretmen bir arkadaşımda 1 hafta civarı kaldıktan sonra param yeterse ADANA'ya pedal basacağım. Bir iki günde Adana'da kaldıktan sonra tekrar otobüsle sevgili İSTANBUL'uma geri döneceğim.

Şimdik soruyorum: Özellikle Bolu'da eşlik edebilecek arkadaş var mı??? Varsa çok sevinirim.
    Mersin ve gelebilirsem Adana'da bulunan sevgili bisikletçi arkadaşlarımlada tanışmayı isterim...

Sevgilerr
    Tarık

Bülent ÖZER ve t-genc bunu beğendi.
  2. Lütfü Çolak

Lütfü Çolak Bisikletkolik

Seviye:
    :) olsun burayada yazarız, sorun değil...

--------------------------------------

selam Tarık,
    demek askerlik bitti. :)
    daha dün değilmiydi, ender abilerin gezisinde hadi ben yarın askere gidiyorum demen. :D

neyse bu gezini bitir sonra bol bol pedallarız.

hoşgeldin.

3. Tugfox

Tugfox Bisikletkolik

Seviye:
    ooo hayirli olsun abi askerlik bitmis :) Yarisini kisa donem yarisini da bedelli mi yaptin naptin ne cabuk gecmis askerlik :p :D Daha dun gibi hatirliyorum Kartal'da turu erken bitirip de yarin askere gidicem dedigini :) Hosgeldin :)

Sen oralari gez bitir buraya gel buralarda gezeriz :)

4. emrullah

emrullah Forum Demirbaşı

Seviye:
    slm tarık adanaya gelirsen bir çok arkadaşla tanışma fırsatın olur.ben sana eşlik ederim adanada ama 2 gün önceden haberleşmemiz gerekir.bana msn den yada cepten ulaşabilirsin.tusunami_011@hotmail.com. tel:0543 529 18 27

5. Tarık DUMAN

Tarık DUMAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Saol Lütfü Kardeşim bende buradan tekrar hoşbukduk diyeyim :)

wayyy Tuğberk.. Allah razı olsun bi çırpıda yaptım yettim gari... Sen git sanada sorarım çabuk geçiyormu diye :p

Zaman hakketten çok hızlı geçmiş yaa.. bende o günü daha dün gibi hatırlar gibiyim... Ok'dir... Ben bi mini tur yapıp sizlerin arasına tekrar gelicem... Banada bi kişilik yer ayırın ayırın aranızda.. :)

6. Tarık DUMAN

Tarık DUMAN Kıdemli Üye

Seviye:

Slm Emrullah... Telini hemen kaydettim... Msn de zaten epey bi konuştuk..:)
    Umarım bi sorun çıkmazda Adana'ya da gelebilirim... Bende çok istiyorum ama oraya gelmeyi... Nasipse 16 Haziranda ben Mersinde olurum... Mersinden çıkmadan 2-3 gün önceden ararım...

Adana nasıl bi yer... Çok sıcak varmı şu anda...

7. Lütfü Çolak

Seviye:
    ne demek,
    senin yerin dolmadıki tekrardan yer ayıralım.
    :)

8. emrullah

emrullah Forum Demirbaşı

Seviye:
    tarık şu anda fazla sıcak yok normal yani.temmuz ve ağustosta çok bastırıyo sıcak.o aylarda 1 km kadar bisiklet kullansan bayılacak gibi oluyosun.
    Bekliyorum haberin olsun kardeşim.

9. a-simetri

a-simetri Kıdemli Üye

Seviye:
    merhabalar bisikletseverler. tarik sana bir kez daha hosgeldin diyeyim bu site araciligiyla. goruyorum ki askeriye bisiklete ac bireyler yetistiriyor :D:D eminim ki su siralar bisikletini cok ozlemissindir ve onunla ozlem gideriyosundur. bana daha once bahsetmis oldugun bolu olayini gecikmeli de olsa yapmak iyi olur. bu duruma gore boluda sana eslik etmemde herhangi bir sorun simdilik yok. universite sehrim olan mersine ben de gitmek isterdim ama simdilik mumkun degil. aksilik cikmazsa seninle boludayim. bu gunlerde cadir alacagim ama eger alamazsam misafirinim. bunu belirteyim:):) gorusmek uzere.

10. Tarık DUMAN

Tarık DUMAN Kıdemli Üye

Seviye:
    tam bisiklet zamanı diyosun yani... inşallah kardeşiim alllah nasip ederse tahminim 20 haziran gibi oradayım...

11. Tarık DUMAN

Tarık DUMAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Vayy Çağrı kardeşim... Tekrar hoşbulduk sağolasın kardeşim...
    Walla gecikmelide olsa Boluya gitmeyi ben çok istiyorum.. seninle gitmek emin ol dahada bi hoş olacak... çadır? hiç dert etme.. bende 3 kişilik çadır var.. katlanınca minnacık bişi oluyor zaten.. :)
    askerlik öyle yaa... herşeyden çok bisikletimi ösledim.. zaten bende hazırlıklara başladım biraz kondüsyon sağlamak için... epey bi hantallaşmışım bende...

cuma günü mertin gezisinde görüşmek üzere... hoşçakal...

12. Tarık DUMAN

Tarık DUMAN Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar....

yarın sabah bisikletforum'un ünlü bisikletçilerinden Çağrı ile 8.35 doğu expresi ile adapazarına gidip Eskişehirli Timur arkadaşımızıda alıp oradan göynüğe pedallıcaz... sonrasında abant ve yedigöller gelecek...

GELMEK İSTEYENLER İÇİN SON DUYURUDURRRRRRRRRRR.......

13. Lütfü Çolak

Seviye:
    yolunuz açık olsun.
    fotoğraflarını merakla bekliyorum...

14. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    slm Tarık.bende mersindeyim eger istersen seninle mersinde bereber pedallayabiliriz sadece haber vermen yeterli,ayrıca sana adanaya kadar da eşlik edebilirim.işte msn im ozgurluk_tutkunu@hotmail.com burdan ulaşabilirsın görüşmek üzre...

15. a-simetri

a-simetri Kıdemli Üye

Seviye:
    merhabalar. salı sabah dogu ekspresi ile haydarpasa'dan 08:35 hareket edecegiz. yerimiz numarasiz pullman. macera ilk dakkada baslayacak:D:D geyve'ye en yakin istasyon olan ali fuat pasa'da 11:00de inip goynuk'e pedallayacagiz. sanirim ilk gece orda konaklariz. sonrasinda abant'a dogru devam edecegiz. simdilik plan bu. sonrasi kendiliginden akip gidecek. bolu ve cevresini bisikletim de ben de ilk kez gorecegiz. keyifli gececegini umdugum bir gezi olacak. tabii ki degerli tarık ve ilk kez tanisacagim timur ile... sevgiler...

16. Tarık DUMAN

Tarık DUMAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Selam Özgürlük Tutkunu..
    Ben Mersine hem gezmeye hemde tatil yapmaya geliyorum.. Sanırım geldiğimde 1 hafta civarı orada kalacağım. Nasip olurda Adana'ya geçebilirsem oraya gitmeden önce mutlaka haber veririm.. Bu arada ben Mersinin Enderli beldesinde olacağım. Sana ne kadar yakındır bilmiyorum ama orta biyerlerden yer belirlersin.. Oralarda mutlaka görüşürüz...
    Gece geç saatlerde msn ni ekledim.. Bu nedenle detaylı konuşamadık ama bana cepten bi mesaj atarsan rahatlıkla sana ulaşabilirim...
    Benimki 0535 979 61 47 - 0555 350 00 85
    şarjım olduğu sürece ikiside 24 saat açık olur... tabi boluda belki belli saatlerde kapatabilirim :)

Görüşmek üzere.. hoşçakal...

17. Tarık DUMAN

Tarık DUMAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Sağol kardeşim..
    Emin ol sana en güzel resimleri göndereceğim.. anladın sanırım :p

18. Feyyaz Alaçam

Feyyaz Alaçam Forum Demirbaşı

Seviye:
    telefonunu kaydettim Tarık.Erdemli bana biraz uzak,ben şehir merkezindeyim yani yaklaşık 40 km falan uzagında oluyorum.ama dert etme atıma atlar gelirim.Elimden geldigi kadar internete girmeye calışıcam,bana msn den mail yada burdan özelmesaj gönderebilirsin gelicegin zaman.muhakkak bekliyorum.Hadi yolun açık olsun... sevgiler

19. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Tarık'cım , Çağrı'cım merhaba

Sizlere çok güzel geçeceği şimdiden belli olan turunuzda başarılar diliyorum.

Tur sonunda resimlerinizi ve anlatımınızı bekliyor olacağız.

Sevgi ve selamlarımla.

20. H.Can DEMİREL

H.Can DEMİREL Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili Çağrı ve Tarık merhaba,

Gezi niyetinizi şimdi gördüm ve çok sevindim.Sizlere hayırlı yolculuklar diler herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim...