Bolu Maraton Ulusal Şampİyona

Mustafa Alatay

Aktif Üye
Tepki
40
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar anladığım kadarıyla şimdilik +19 için tek start görünüyor peki u23 kategorisi açılma durumu hangi şartlarda mümkün kural olarak bilen varmı? u23 olduğu zaman start beraber olup da sonradan ayrılıyor diye biliyorum aydınlatırmısınız. Teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: buseldof
Scudo

spokesman

Forum Demirbaşı
Tepki
399
@Hakan Yazman

Sevgili Hakan,

Dediğinde çok haklısın soğuk olabilir. Ancak ısıtıcı giysi piyasada bulamadık,sıcak tutan bişeyler olsa olurmu?

Selamlar,

Bozcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.047
1 hafta önce Kartalkayada olan arkadaşlar sabaha karsı havanın 10 derece olduğunu söylüyorlar. Ona göre kıyafet getirin. Özellikle cadırcı arkadaşlar.

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
İstanbul'dan cuma akşamı yada cumartesi sabah Bolu'ya gidecek olan varmı?

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
kalacak yer konusunda sıkıntı yaşanacağa benziyor
gelenlerin cadırgetirmeleri herihtimale karşı iyi olur

majic

Üye
Tepki
28
Cumartesi sabah 11:00 de Bolu stadından baysal otele (start alanı) servis kalkıyor...
Pazarda 18:00 da donus ıcın servis var..

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
Elit Erkek

1.Halil Korkmaz
2.Abdulkadir Kelleci
3.Oğuz Özçelik

Elit Bayan

1.Semra Yetiş
2.Burcu Balcı
3.Ayris Işık

+30 Master

1.Bora Tirki
2.Haşim Köksal
3.Burkay Günay

+40 Master

1.Mehmet Bozdemir
2.Alparslan Bayıroğlu
3.Sadık Dedeoğlu

Alıntıdır
mtbtr

selimcan

Aktif Üye
Tepki
179
Katılan tüm arkadaşları ve kürsü yapanları da tebrik ederim..

Parkur teknik olmasa da gücünü iyi kullananlar ve teknik problem
yaşamayanlar için bile 76 km bitmek bilmedi....

10 km levhasını gördüğümde gerçekten ayrı bir mutlu olmuştum :p

son 5 km nin sürekli inişinde ise artık ellerim uyuşmuştu ....

2 powergel + 2 hurma + 2 incir + 2 lt sudan hiçbirşey kalmadı :D

• Beğen
Tepkiler: Fatih Buzgan

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Çok güzel bir yarış oldu gerçekten, parkur son derece hızlı ve zevkliydi, çok zevk aldım ve bir o kadar yoruldum, maratondaki her saniye harikaydı, inişlerde bozuk arazide sabit kadrolu bir bisiklet için olağanüstü hızlara çıktık herşey harika idi , genel olarak oldukça başarılı bir organizasyondu, özellikle federasyon görevlilerinin samimi yaklaşımı için teşekkür ediyorum. Katılan destek için gelen, emek veren, tezahüratlarıyla destekleyen herkese milyonlarca teşekkür ederim ...

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Çok büyük fırsat kaçtı çoook :)

Hazır Bilal Pekin'deyken, Yunus ta onunlayken; Muam yarışmayı bıraktım derken, Halil benden umudu kesmişken, Deli iyice tatil modundayken, Serkan iş güç peşinde koşarken, diğer arkadaşlar da rehavet moduna girmişken gidip te yarışamadım :)

Gelseydim görürdünüz gününüzü :)

Herkese selamlar.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
sanırım deli memet yarışın 20 km sinde arka jantına dal girmesi sonucu jantı paramparca olmuştu bozuk ve taşlı kumlu bir inişin başında oturmuş gelen geceni seyrediyordu ve yarış tek kelimeyle süperdi inişleri süper olan bir yarıştı bazen bu inişlerin sonu gelmeyecek diye düşündüm ama son 10 km yazısını gördükten sonra beni bekleyen baba bir cıkış bekliyordu o cıkış canımı okudu desem yalan olmaz yarışın son kilometreleri ise tamamen iniş ma cok yorucu bir inişti yollar taşla doluydu ben de allah ne verdiyse bastım sonuc 15 in ci olarak finiş gördüm lastik patlatmasam birazdaha iyi bir derece yapabilirdim ama olsun bunada şükür yarışı bitiren arkadaşlara tebrikler
bursada görüşmek üzere

Bozcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.047
Katılım cok da az olmamıs sanki. Bildiğim kadari ile 76 sporcu vardı. Katılan, gelen herkeze tesekkurler.

sedonaa

Aktif Üye
Tepki
41
süper... bir yarış olmuş..... duyduguma göre....

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
@aybarssurucu

canım ülkemde, sporcuya ve emeğine saygı olmadığı sürece, "mesleğin ne?" sorusuna "bisiklet sporcusuyum" cevabı verebilecek bir ortam oluşturulmadığı sürece, daha çoook Muamlar kayıp gidecek arkadaşlar, arkasından çok parlak gençler gelecek, onlar da gidecek, bu çark böyle dönecek. dediğim şartlar sağlanana kadar. BENCE
umarım yanılıyorumdur.

ben de bir gün dönerim parkurlara, eskisi kadar iddialı olmayarak.
nasıl olsa bisiklet virüsü hala damarlarımda dolaşıyor :)

sedonaa

Aktif Üye
Tepki
41
Muam abi süper bir konuya değinmişsin...

ellerin dert görmesin süper bir konu yazmışsın işte buakdar arkadaş yarış yarış ... eeee karşılıgı nerede karşılıgı derken emegi nerede saygısı nerede...
muam abinin dediği gibi çok muam lar çok mehmetler ahmetler eskir.... ama yinede düzelmez... önce BAŞTAKİLERİN düşüncelerini değiştirmek gerekir...ee hadi onu değiştirdin...70 MİLYONUN aklındaki düşünce hep aynı... ( Örnek )>> Vatandaş Soruyor>>> Meslegin Ne Cevaplıyorum >> Bisiklet Sporcusuyum Vatandaştan Karşılıkar>>> 1 one be öle meslekmi olur adam akılı bişeyler yap >> 2 Nekadar kazanıyorsun iyi para varmı bu işte.. >> 3 Eşek Kadar Adam Oldun Halla Bisiklete Biniyorsun Aklını Başına Al...<<< Gibi Cevaplar Alıyorsuz...

neyse arakdaşlar ve abilerim ve kardeşlerim... durum bu Avrupada ve Diger Kıta Ülkelerinde Amatör ve prof. Sprocu Arkadaşlarımız saygı gösterilirken ve hepsi emeginin karşılıgını fazlasıyla alırken.. Bizim Ülkemizde de Bunlar Yaşanıyor....

• Beğen
Tepkiler: Elman TEMEL