Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bodrum'dan bandırma aktarmalı istanbul

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında hakan hamza tarafından paylaşıldı.

1. hakan hamza

hakan hamza Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    ne zamandır yapmak istediğim tur rotası şimdi karşımda tersten duruyor..kısmet..(ve bu benim ilk turum önemsiz bir ayrıntı:)
    600 km'yi 6 günde bitirmek hedef..biraz iddalı durabilir ama günlük 140 km yi sorunsuz bir şekilde yapıcak kondisyona sahibim..sorun sadece yükle kendimi hiç denememiş olmam, yokuşlarda fazla zorlamamaya çalışıcaz artık(bunu söyleyen ben miyim:) tabi ağrı kesici ve kas gevşeticinin de yardımıyla.
    tur boyunca arkadaş ziyaretleri ve onların olmadığı yerlerde müzeler, ören yerleri onların da olmadığı yerlerde (belki de bu tür turların en güzel yanı) düşüncelere dalıp dalıp çıkıcam.
    turun ayrıntılarına gelirsek
    1.gün: milas molalı bafa gölü, hedef milas'da fazla oyalanmadan bafa gölü kenarındaki herakleia antik kentini görebilmek sonrasında göl kenarında kamp
    2.gün: kuşadası molalı selçuk, aynı şekilde kuşadası'nda çok oyalanmadan selçuk'a varmak istiyorum, hedef efes
    3.gün: izmir molalı manisa, bu sefer acele etmemin sebebi manisa'daki arkadaşım, hayırsız olan itibarımı biraz düzeltmeye çalışıcam:)
    4.gün: hedef balıkesir yine arkadaş ziyareti, bu sefer hayırsız olan evsahibi yalnız nereden gitsem yada bir alternatifim var mı hiç bilmiyorum her türlü öneriye açığım.
    5.gün: hedef kuş cenneti, o gece uyumak gerçekten zor olabilir, ekim kuş cennetinin en kalabalık olduğu zamanlardan biriymiş.
    6.gün: O'na ulaşmayı başarırsam niyetim bandırma'da karşılayıp geri kuş cennetine dönmek(eğer olursa 6 gün yalan olur bu tur uzar gibime geliyor hatta asker kaçağına bile dönebilirim yani:)
    inşallah kazasız, belasız, yapmak istediklerimizi de yaparak ulaşırız istanbul'a
    o zaman tekrar görüşmek dileğiyle :)

2. Onur Yormaz

Onur Yormaz Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bisikletinin fotosu var ise koysan iyi olur.

3. hakan hamza

hakan hamza Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    şöyle ki [​IMG]

beceremedim ama :(