Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bodrumda servis...

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında kuzey68 tarafından paylaşıldı.

1. kuzey68

kuzey68 Üye

Seviye:
    Selamlar,

Bodrumda güvenerek gidilebilecek bisikletten adamakıllı anlayan bir bisiklet servisi varmıdır? bir tane Turgutreisde Migros karşısında birde Bodrum cezaevi sırasında var ama iyimidir ve denemiş olanınız var mı?

teşekkürler, selamlar

2. iskoc

iskoc Aktif Üye

Seviye:
    kuzey68 Bodrum'da öyle İstanbul'daki gibi servisler mevcut değil. sizlere söyleyebileceğim yerlerden birisi emniyetin aşağısındaki bisiklet ve motor tamircisi. bir diğeri ise hapishanenin oradaki umurca ilköğretim okulunun karşısındaki bisikletci. bir tanede cezaevinden garaja inerken Acarlar kundruya gelmeden önceki türkuyusu caddesine inen yolun hemen orada var bir tamirci. umarım yardım olabilmişimdir. Umurca ilköğretimin karsısındaki adama biraz pahalı gibi geliyor bana emminetin asagısındaki oldukca uygun. dediğim yerleri anlamadıysanız sizlere daha ayrıntılı anlatabilirim :)

3. kuzey68

kuzey68 Üye

Seviye:
    emniyetin altındaki motor tamircisi değilmi? dediğin gibi umurcanın karşısındaki benden lastik tamirine epey bi para aldı. Az önce oraya gittim, bisikletimin ilk bakımı emin bir elde yaptırmak istiyorum, ama pek bişey anlamadım dediklerinden adamın. Dediğin gibi acaba emniyetin orayımı denesem acaba?
    ilgin için sağol. bu arada hala yalnız turluyorum. Bu pazar inanılmaz rüzgar altında Bitezden içmeler yaptım. Ama sanırım orada tozdan arka dişliye zarar verdim.

4. iskoc

iskoc Aktif Üye

Seviye:
    emniyetin altındaki bisiklet tamiride yapıyor. arada giderim ona. ben sadece tamircilere akort ayarı için gidiyorum yada benim başa cıkamayacağım şeyler için aynakol sökmek vs. onun dısında kendi bisikletime kendim bakım yapıyorum.

5. iskoc

iskoc Aktif Üye

Seviye:
    ayrıca yazın geleceğim inşallah turluyabiliriz fırsat bulupta. tatilde o içmeler bitez yolunu pek cok kere gittim. arada yahşi üzerinden bodruma geri döndüm.

6. kuzey68

kuzey68 Üye

Seviye:
    ben öyle pek anlamıyorum bakımdan ama kesin öğrenicem kararlıyım. hatta dün ön vites ayarını bile yaptım. tavsiyene uyarak emniyetin altındaki servise götürmeye karar verdim. açtığım diğer konuda sorunumun arka orta göbek olduğu söyledi arkadaşlar, hem ilk bakımını yaparlar hemde oluşan sorunumu çözerler. gelince turlarız diye düşünüyorum. yaz sezonu işler sıkı olur ama keyifle sizle turlamayı istiyorum. ah o yahşi rampaları nasıl aşıcaz bilemiyorum. :)

7. iskoc

iskoc Aktif Üye

Seviye:
    orası halleder diye düşünüyorum problemlerinizi. yazın geldiğim zaman elimden geleni yapmaya calısırım yardımcı olmak için sizlere. bende kurcalayarak basladım öğrenmeye aslında ama bisiklet ile cok ugrasınca evden veto geldi artık yeter seni bosuna okutuyoruz spor akademisinde sen bisikletle ugrasmaktan vakit bulupta mı tenis hocalığı yapıcaksın gibi laflar bile geldi :) sizlerle turlamayı kesinlikle isterim. umarı dediğim bisikletci işe yaramıstır. hersey gönlünüzce olsun

8. kuzey68

kuzey68 Üye

Seviye:
    siz tenis hocalığı yapıyor musunuz? ben bitezde kortların üstünde oturuyorum. çok severim oynamayı ama onda da partnersizlikten uzun zamandır raketlerimi almadım elime. ne olur gelinde raketlerimden birinin telleri koptu onuda yaptıracak birilerini bulalım. selamlar...

9. iskoc

iskoc Aktif Üye

Seviye:
    evet tenis hocalığı yapıyorum. hatta gencen yaz tamamen bitezdeki kortlarda hocalık yaptım Ömer hoca ile beraber. onu yaptırabileceğiniz 2 yer var bordumda. birisi tenislife bir diğeri ise yahşi tenis kortları. yahşideki hocanın adı Arif. Bodrum'da rakete tel germe konusunda en iyi isim diyebilirim. Ben tellerimi hep ona geridiririm. Ben yaz tatilinde geldiğim zaman sizleride alır giderim ona ya da siz bendne önce gidecek iseniz sizleri isfendiyar tavsiye etti derseniz raketinize daha da özen gösterir. geldiğimde beraber tura cıktıgımızda bile uğrayabliriz kendisine. hayırlı aksamlar

10. kuzey68

kuzey68 Üye

Seviye:
    sizi tanıdığım çok iyi oldu... hem tenis hem bisiklet partner sıkıntısını giderebileceğim için çok sevindim. Yine tavsiyene uyup Arif Hocaya uğruycam. teşekkürler.

11. iskoc

iskoc Aktif Üye

Seviye:
    nedemek bende partner bulaildiğime cok sevindim. yazın mümkün olduğunca turlar vede tenis oynarız. Bodrum daki diğer arkadaslarla da tur organize eder ve turlarız.