Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bodrum

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında karamamba tarafından paylaşıldı.

1. karamamba

karamamba Yeni Üye

Seviye:
    Selam,yalıkavakta oturuyorum zaman buldukça bodrumu turluyorum.güzel yerler keşfettim.beraber pedallamak isteyen olursa,zamanımızı ayarlayıp pedallarız..

ercst0rm ve kmert bunu beğendi.
  2. kmert

kmert nihilist cyclist

Adı:
    Kmert
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Selamlar,

Bu yaz sezonunda mayis'tan ekim'e kadar çalışmak için Bodrum'dayım. Bisikletimi beraberimde getirmedim fakat en yakin zamanda ikinci el veya sifir bir bisiklet alacagim. Ilk defa bodrumda bulunuyorum ve tam bisikletle turlamalik super bir yer oldugu kanaatindeyim.

Buralarda bisikletci arkadaslar varsa bu konu uzerinden anlasilabilir ve birlikte turlayabiliriz.

Gümüşlük mevki'den bir foto;

20160513_200547.jpg

3. Dogukanersoz

Dogukanersoz Yeni Üye

Adı:
    Doğukan Ersöz
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @karamamba Türkbükündeyim 1 ay bile olmadı geleli beraber bisiklete binmekten memnun olurum geldiğimden beri yalnız biniyorum
    @kmert Gümüşlük buraya biraz uzak galiba ve bodrum için daha önce çok güzel bir bisiklet rotası olduğunu düşünüyordum geldiğimden beri edinmiş olduğum tecrübe bana bu düşüncemin yanlış olduğunu gösterdi çok iniş çıkış var :):):)

@karamamba mesaj tarihini yeni gördüm cevap yazmak için biraz geç kaldım galiba hahahahaha

4. kmert

kmert nihilist cyclist

Adı:
    Kmert
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @Dogukanersoz ilk izin gunumde midtown decathlon'a bisiklet bakmaya gidecegim, salcano mosso vs bisikletci var mi acaba buralarda?

Sizde yol bisikleti var galiba,
    Benim istanbuldaki bisiklet de soyle dursun kenarda :):):) IMG-20160409-WA0006.jpeg

5. Dogukanersoz

Dogukanersoz Yeni Üye

Adı:
    Doğukan Ersöz
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    yol ve dağ bisikletim var burada iki bisiklete baya ihtiyaç olacak gibi gözüküyor :) neo bisiklet var galiba merkezde neon da olabilir ismi

kmert bunu beğendi.
  6. ercst0rm

ercst0rm Forum Bağımlısı

Adı:
    Ercüment
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    turgutreis yalikavak gumbet bitez gumusluk cok sansli bi rota havalar isindikca trafik yogunlugu articaktir fakat sabahin ilk isiklariyla essiz bi guzellik .. iyi pedallar dostlar istanbul bodrumu ozletiyor:)

kmert ve Dogukanersoz bunu beğendi.
  7. Bulent A.

Bulent A. Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @kmert Merhaba, Bodrum Bisiklet Kulubu ile iletişime geçerseniz size yardımcı olurlar diye düşünüyorum.Birde onların her pazar grup sürüşleri oluyor yanlış hatırlamıyorsam.Facebook'tanda takip edebilirsiniz. Gerçi bu hafta Gökova Bisiklet Turu 10. Gökova bisiklet turu var.