Bo-ce Gece Yarıs Sonucları

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@cumhur

cumhur bikeandoutoodr daki 24 saat yarış belgeselini izledinmi
yarışı bitireni direk yoğun bakıma alıyorlar nasıl bir yarış olduğunu düşün
türkiyede böyle bir yarışmaya katılmak tam bir ekip işi 1 yada2 kişiyle olacak iş değil inanılmaz derecede zor bir yarış insanın tüm sınırlarının bitme noktasına kadar getiren bir yarış filmde adam son turu artık sürüne sürüne bitiriyor hesap et oradan doğru hastaneye anlayacağın ekip ve cok ama cok sıkı bir antreman gerektiriyor ve disiplinde cok ama cok zor bir yarış burada derece bile önemli değil bu yarışı bitirebiliyorsan ne mutlu sana

• Beğen
Tepkiler: simplonmurat
Scudo

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
24 saat yarış videosunu izleyebileceğim bir adres biliyormusunuz?

Gürkan Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Bisiklet
Cannondale
@Ali İhsan

24 saatlik yarış belgeselini muhakkat izlemeye çalışın ben vakit buldukca bol bol izliyorum inanılmaz bir yarış sporcuların nasıl acı çektiklerini görüyorsunuz.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
24 saat yaris disiplini eger yakimli olarak kosulursa (mesela her takim 3'er kisi 8'er saat) yine de ayni etkiyi verir diye tahmin ediyorum. Yoksa ilk etapda 24 saat yaris kosabilecek cok fazla isim yok sanirim aramizda? (yaniliyor muyum yoksa :) )

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
söz konusu belgesel 24saat solo yarışı hakkındadır. 24 saat yarışma disiplininin asıl başlangıç noktası 4 kişilk takımlar halindedir, bayrak yarışı gibi, sanırım tek takım kendi içinde kimin ne kadar yarışacağına karar veriyor. John Stamstad adlı bir ileri akıllı :) 1996da Kanada da 24saat yarışını tek başına koşmak istiyor, organizasyon tabii ki karşı çıkıyor, adamımız 4 kişilik takım formunda her haneye kendi adını yazıp, 4 kişilik giriş ücretini ödüyor ve tek başına yarışıyor. 24saat solo olayı buradan çıkıyor ama filmi seyretmeyenler için küçük bir not. filmin birçok yerine dünyaca ünlü bisikletciler bu acıya katlanılmayacagından, 24saat işinin akıl işi olmadıgından, milyon dolara bile bu işe girmeyeceklerinden bahsediyorlar. bu iş çok ciddi bir şekilde kendini adama ve insan üstü çaba gösterme işi.

biz 24 saat takım yarışımızı yapalım inşallah kısa zamanda, birkaç yarış sonra elbette 4 kişilik formda her satıra kendi adını yazacak biri çıkar aramızdan.:D

• Beğen
Tepkiler: ErkanEmanet

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
24 saat yarışı bizde bir nevi "last man standing" veya "nakavt olana kadar yarış" gibi bir şey olur sanırım, en uzun kim ayakta kalabilirse :D Benim en uzun yarışlarım 5-6 saatler ile maraton yarışlarıdır ama genellikle son saatlerini hatırlamak bile istemiyorum, 4 misli fazla bir yarışı ise tahayyülüm almıyor ;) Ama 4 kişilik takım olarak 6-7 saatlik bir yarış sanırım dayanılabilir bir çok mukavemet yarışçısı için :)

Yine belirteyim benim seyrettiğim o 24 saat yarış videosunda adam(lar) maraton temposu ile değil xc performansıyla gidiyorlardı başlangıçtan çok uzun bir süre :S :S

Cumhur Boyraz

Forum Bağımlısı
Tepki
211
muammer abi o içlerden çıkıcaklardan biri olarak kendimi görüyorum:D:D:D
ali ihsan abi videoyu izledim gerçek manada azim işi....biri çıksın bana desinki bu işte sana sponsorum koş o 4 kişilik kayıt yapanın 2. versiyonu olarak beni göreceksin ;)....koşan koşuyor biz neden yapamayalımki???yeterki o imkan sağlansın....julien olimpiyat şampiyonu oluyor bizim türkiye şampiyonumuz yada derecedeki abilerimiz yada bundan 3-4 yıl sonra bizler neden olmayalım??
eminimki gün gelicek 24 saat de koşucaz yada koşucak birileri çıkıcak!!!!

• Beğen
Tepkiler: glopusgold

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
tabiki bizim aramızdan 24 saat yarış koşacak sporcular cıkacak ama
biraz zaman lazım

illaki cıkıcak ne de olsa cılgın türkleriz;)

sedonaa

Aktif Üye
Tepki
41
evt ali ihsan dediğingibi biraz zaman lazım okadar...

bizden ne yigitler çıkar valla....:)