Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bmx'm çalındı :(

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Yunus Atılgan tarafından paylaşıldı.

1. Yunus Atılgan

Yunus Atılgan Misafir

Arkadaşlar Eskişehir'de oturuyorum Bianchi Exit Model bisikletim çalındı Ön Fren'i yok Sadece önde kedi gözü var Beyaz Renkte görenlerin/duyanların yardım etmelerini rica ediyorum teşekkürler Tel. 05379569908 :)

Hakan Guven bunu beğendi.
  2. Yasin Mutlubay

Yasin Mutlubay Aktif Üye

Seviye:
    Yunus Gecmis Olsun Oncelikle. Eskisehir'de Calınma Olayları Hat Safhada Arttı. Bisikletinin Resmini Koyarsan Benim Ve Adaş Oldugum Birinin Daha Calınmıstı. Bizim Bisikletlerden Biri Bianchi Dragon Gri Digeri De Sedona Borla Kırmızı. Biz Seninkini Görürsek Haber Verelim. Birlikte Ararsak Daha Cabuk Sonuca Ulasırız ;)

3. Yunus Atılgan

Yunus Atılgan Misafir

4. Mahmut Can Kaymaz

Mahmut Can Kaymaz Kıdemli Üye

Seviye:
    geçmiş olsun inşallah bulunur

5. Yunus Atılgan

Yunus Atılgan Misafir

saol teşekkür ederim kardeşim :)

6. lostcold

lostcold Üye

Seviye:
    inşallah bulunur geçmiş olsun

7. Volkan ULUÇ

Volkan ULUÇ Aktif Üye

Seviye:
    inşallah bulunur. umarım şaşe numarası ve faturası elinde mevcuttur.

8. Yunus Atılgan

Yunus Atılgan Misafir

çok teşekkür ederim inş. bulunur tabiki elimde şaşe numarası ve faturası :)

9. Yasin Mutlubay

Yasin Mutlubay Aktif Üye

Seviye:
    Yunus Seninkinden De Mi Haber Yok Daha ? Günlerdir Ortalıkta Kac Tane Bmx Gördüm Ama Seninki Yok Piyasada :(

10. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Bu mevsimlerden yaz sonuna kadar bisiklet hırsızlığı çok görülüyor son 2-3 yıldır. Özellikle Adalar'da gördüğüm sahneyi çok garipsemiştim geçen yaz. Bir kafede otururken Porsuk kenarındaki demirlere kilitlenmiş bir kilidi zorluyordu ufacık çocuğun biri. Kilidi bir şekle sokuyor, sonra bisiklete sert şekilde asılıyor. Bu şekilde kilidi koparmaya çalışıyordu. Kırılsa bisikleti alacak, kırılmasa kadroya zarar verecek. Söylenerek oraya gidince kaçtılar. Arkada birisi daha vardı.

Dikkat edin bisikletlerinize arkadaşlar, Eskişehir artık bisiklet çalınması konusunda güven vermiyor bana. Mutlaka bir gözünüz üzerinde olsun, bir yere bıraktığınız zaman. Biri görse müdahale eder diye de beklemeyin. Malesef bizim gibilerden başka müdahale eden yok. Bisikletçi ancak bisikletçinin halinden anlıyor yani. Yanından geçen onca insan laf bile atmadı napıyorsun diye.

Bu numarayı da aldım. Yalnız bisikletin kendi resmi varsa daha iyi olurdu.
    Geçmiş olsun, buluruz inşallah.

Yasin Mutlubay bunu beğendi.
  11. Yasin Mutlubay

Yasin Mutlubay Aktif Üye

Seviye:
    Köprübaşı İş Bankasının Yanında Bulunan Sarar(Köprübaşı) İş Merkezi'nin Önüne Asla Bırakmayın. Tam Kuytu Kalıyor Kimse Görmüyor Ben Orada 4 Tane Kilit Harcadım Birinde Bisikletin Koltugu İndirmişler Kendi Boyuna Göre (Velet Küçük Olunca) Tam Binmiş Gidecekken Sağolsun Orada Tur Şirketindeki Bayan Seslenmiş Bırakıp Kaçmışlar. Yoksa Gittiydi Bisiklet. Aslında Eskişehir'li Bisikletçiler Birbirlerini Çok İyi Tanısa Herkes Birbirinin Bisikletini Bilir Yabancıda Görünce Müdahele Eder Ama Bizim Burada Herkes Birbirine Rakip Gözüyle Bakıyor Neden Bilmiyorum. Hepimizin Tek Amacı Ve Ortak Noktası Bisiklet...

Serden Us bunu beğendi.
  12. Yunus Atılgan

Yunus Atılgan Misafir

malesef bulamadım daha ve gerçekten bu aralar eskişehirde bisiklet hırsızlığı çok arttı teşekkür ederim inşallah bulunur :(

13. Yunus Atılgan

Yunus Atılgan Misafir

bisiklet bulundu hepinize çok teşekkür ederim konuyu kapatabilirsn admin :)

14. matzbacher

matzbacher Aktif Üye

Seviye:
    artık bu hırsızlıklara son vermemiz lazım kaç bisikletim gitti kaç kardeşimizin bisikleti giti eskişehir de artık bu olaya dur denmesi lazım

15. Yasin Mutlubay

Yasin Mutlubay Aktif Üye

Seviye:
    Hadi Gözün Aydın :) Çalanlar Yakalandı Mı Peki ?

16. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Gözünüz aydın, sevindim.

Nasıl ve nerede bulunduğunu sorsam?

17. Yunus Atılgan

Yunus Atılgan Misafir

teşekkür ederim ya bulduğum arkadaş bnde satın aldım 2.el olarak dior bnde kurcalamadm :)

18. Yasin Mutlubay

Yasin Mutlubay Aktif Üye

Seviye:
    Bence Ufak Da Olsa Kurcalamanda Fayda Var ;) Tekrar Çalınma Durumunda Kime Gidecegini Bilirsin :D

19. Tacir Tahsilat

Tacir Tahsilat Aktif Üye

Seviye:
    Kurcalamakta bencede fayda var böyle insanları gün yüzüne çıkartmak lazım.

20. özcan parlakoğlu

özcan parlakoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    üniversiteyi eskişehirde okudum. 80TL verip pejo bisiklet alıp kendime göre modifiye etmiştim yaklasık bi 100tl harcamışımdır :D yimpaş otelin orda oturuyordum. direksiyon sınavına gidecektim bindim bisiklete. sınavda uluönder durağının orda yapılıyor. hafiften yağmur başlayınca ssk yönü çarşı durağının tam arkasındaki direğe kilitleyip yola tramvayla devam ettim. dönüşte yağmur devam ediyordu. kilit bozulmuştu. anahtarla açamadım kırmaya çalıştım kıramadım. kilit baş parmak kalınlığında sağlam bir kilitti. ben orda kilidi kırmaya çalışırken bir vatandaşta durup " aga sen ne yapıyorsun " demedi. düşünün çarşının göbeğindeyim kilit kırıyorum hırsızda olabilirdim kimse müdahale etmedi. kilidi açamayınca bıraktım bisikleti orda. ertesi gün yok olmuştu:D aklıma çilingir çağırıp kilidi kestirmek gelmedi walla. zabıta müdürlüğüne gittim belki onlar toplatmıştır diye ama yakın zamanda bisiklet toplanmadığını söylediler. İnsanımız malesef duyarsız. o bisikletten öncede yine ucuz bir bisiklet almıştım onuda atatürk caddesi üzerindeki esnetti sanırım adı. o internet kafenin önündeki ağaca kilitledim içeri girdim arka taraftaki masalara oturdum bisikleti göremeyeceğim bir yerdi. onunda kilidi kırıp götürmüşlerdi. kafe sahibine sordum "ben görmedim" dedi. böyle rezillik olamaz. :mad: