Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi BMXi yaygınlaştıralım...(bi göz at)

Konu, 'İkinci El BMX Bisikleti - Yedek Parça' kısmında çaylak tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. çaylak

çaylak Yeni Üye

Seviye:
    umarım sonuna kadar okursunuz.sızınde yardımınıza ıhtıyacımız olabılır!
    bmx... henuz benım ulasamdıgım muazam bı ozgurluk. bu satırları okuyanlarda bır yerınden bu mucizeye( cunku bazı yapılan seylere yıllardır fızık gormeme rahmen aklım almıyo) kapılan ınsanlar. bmx kulanan azınlık(malesef) cıdden cok sanlı, ımrendıgım ve emınım bır cok kısıde ımrendıgı ınsanlar. ama malesef tukuyede bmx henuz hıç yaygınlasmadı. bmx sayıplerde bunun acısını en cok cekenlerden. gerek bı parça bulmak,fiyatların pahalılıgı, gerek bısıklet fıyatları gerek kulanım alanları,özel paklar.... bunların hepsını ıyılesmesı ıcın yaygınlasması sart bunu herkez bılıyo. bmx hakında bılgı edınmek baslıcaklar ıcın gercekten zor.
    bmx sayıplerı o sanlısı azınlık veya bılgı sayıplerı bmx hakındakı herturlu herturlu bılgıyı bı yazı halınde yayınlamalı(tabı bu bılgılendırme bolumu ıcın sıtede bı bolum acılabılse cok daha guzel olur.) yazının ıcerıgı fark etmez. ör :bmx alırken neler onemlıdır,tavsıye edılen markalar.satın alına bılıcek dukanların adresleri,kulananların duyguları her turlu teknık bılgı, bmx terımlerının anlamları,hareketler hakında püf noktalar.....ınanın daha bırsuru sey yaza bılır. mılletın aklı boyle bır suru sorula dolu bu yuzden bmxe baslamak konusuda teredute kalıp vazgecıyo.(malesef)cevremde goruyorum
    baska bı boyut bmxciler eğtım ıcın kucuk fılımler hazırlaya bılır.amator bı kamerayla hareklelerın yapılısların anlatark gosterseler.hem bız ustalarımızı tanımıs oluruz,hem dha kolay ogrenılır hemde baslamayı dusunenlerde cesaretlenır. bu fılımler youtube ta yayılarsınız adınıda burdan duyrdukmu herkez ulasabılır dıye dusunuyorum.bu arada youtube a "bmx" yazın ve ızleyın(mutlak denyenler vardır)cıdden ekrana yapısacaksınız.bu arada sıtemızde cok tesekurlerr bızlerı bırlestırdıgı ıcın. buraya kadar okuyanlara tesekur ederim.dusuncelerınızı,fikirlerınızı beklıyorum..

2. Jr.BMX

Jr.BMX Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba "çaylak".. Bende kimseden yardım almadan basladım bu ise bir baktım insanlarla patır patır tanısmaya basladım bu isi bana daha cok sevdiren SEM team cıktı sonra ben bmx kullanan insan ararken insanlar beni buldu bole bir topluluk oldu neyseki sen su son zamanlarda cok gelen yeni bmxiler arasındasın bence takma once baslangıc icin guzel bir bisiklet al sonra videolar izleyerek baskalarından yardım alarak yap ve ilerle.. Seni kimseyle tanıstırmayalım bunu zaman gostersin dedigim gibi bende senin gibi basladım..

3. caner(bmx)

caner(bmx) Forum Demirbaşı

Seviye:
    çaylakcim cok haklisin suan bmx piyasasi cok dusuk bizde bu tutkuyu istanbulda ilerletmeye calisiyoruz ama bunlarin olustugunu gozlerimizle goruyoruz su an boykoz belediyesine bagli polenez koyde 18.000 donumluk araziye bmx parkuru yine polenez koyde skate park yapiliyo su an yapilmis olan izmitteki seka skate park turkiyenin icerigi en iyi bmx portalli sitesini kurduk unlu markalarin bisikletlerini ve parcalarini getirmeye basladik bilgiler vermeye basladik yakinda siteye ogretici vidyolarda eklenicek

4. Özgür!

Özgür! Bisikletkolik

Seviye:
    sanki konu yeri yanlış ama :)
    güzel düşünceler

5. simplonmurat

simplonmurat Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat ALTINCAN
    Bisiklet:
    Simplon
    Seviye:
    Haklısın.her iki konuda da:in:

6. fiestahmet

fiestahmet Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar isteyen herkez bmx alacak ki bmx potansiyeli olsun....bmx potansiyeli ile birlikte bisiklet mağazaları da bmx parçalarına yönelecek uygun fiyatlı bmxler getirecekler....bi başlamak lazım bi yerinden tutmak lazım....ufak yaştan özellikle dengeyi iyi oturtup daha sonra büyüyünce güç gerektiren hareketlere geçerler....ama bisiklet mağazalarının da uygun fiyatlı güzel bisikletler getirip yeterli yedek parça sunmaları lazım bmxi ulaşılabilinir yapmak gerekli....ne kadar göz önünde olursa insanlar o kadar heves eder bide televizyonda pro. birisi show yapsa bmx baya bi yaygınlaşır ;)

7. çaylak

çaylak Yeni Üye

Seviye:
    jr.bmx=>slm zaten pılanlarımda bı degısıklık olmazsa yaz bası bmxı alıyorum.model marka konusunda bı belırsıklık var sadece. aslınada bende eskı model bmxlerdnde varda onla tabı hıc bısey yapılmıyo.ben yazları daha yoğun kulanabılıcem bmxi. kınalıadada.yanız ordada ılk ben olucam. yanıma gelenler tabık olcak ama bılgı verebılcekerını samıyorum ben onlara bılgı verebılırım belkı.bırazda bu yuzden.

caner(bmx)=> hocam site olayına sevındım(linki?) . parkuların yap haberlerını falan duymustum hatta ızmırdekını resımlerı falanda gordum.baya ıyı.polenez koydeki parkın acılması cok ıyı olucak oraya gıdıp yerınde bılgı alma konusma tanısma sanmızda olur.4 gözle beklıyorum.

jak daniel's , simplonmurat=>arklar tesekurler. sıte ıçınde bmx le alakalı baska bı bolum goremedım. sız bu yazıyı nereye dusunmustunuz mesela?

8. çaylak

çaylak Yeni Üye

Seviye:
    aynen bende snın gıbı dusunuyorum ıste arada sırada yabancı kanallarda bmx gosterılerını ızledıklerı zaman genel bmxe acayıp bı heves duyuyo fakat bıraz bısıklet fıyatları ya yapmasam korkusu yeterki bılgıye ulasamamk o ıcınde atesı sonduruyo tv lerde o atesı koruklucek bıseyde yayınlanmıyo.ama polenez koy projesi hem buyuk bı adam hemde baya bı ılerleme salıcak

9. chacter_dead

chacter_dead Kıdemli Üye

Seviye:
    Şimdi beyler şöyle bişey var istanbulda BMX baya yaygın bi giriş 100 den fazla bmx kullanıcısı var benim tanıdığım sizin bilmediğiniz piskopat iyi adamlarda var istanbulda mesela taksimde 10 kişi var profesyonel olarak yapan adamlar ve 2 tanesi "BMX ROAD'S GİRL" de oynadılar.. Birde Polenezköy beykoz onları beklemeyin seka parkta da bmx rampası yok orda yaptıklarını beşiktaş barbarostata yaparsın gerçek bmx park dolapderedeydi bi arkadaşımız kafasını duvara vurana kadar yeni açılıcak yerlerde seka gibi olucak ben gerçek bmx parkını bekliyorum açılsın o zaman anlarsınız bmx parkını...ve ben bütün bmxleri toplama girişiminde bulundum ama MF ile Bakırköy Freestyle dan başka kimse yoktu katılım çok olmadığınca zaten biz pek bişey yapamayız belçikada almanyada amerikada fransada bütün bmxler haftanın bi günü bi yerde toplanıp hem bilgi paylaşıyorlar hemde dostlar bu olmadığı sürece olmaz bu benim düşüncem iyi eğlenceler

10. sec0

sec0 Yeni Üye

Seviye:
    Bmx Her Zaman ! Katiliorum Sİze

11. lasarus

lasarus Yeni Üye

Seviye:
    bmx de hareket orenmek ıstıorus acıl...ama bunny hopı ıı orenmek ıstıos.ama once bmx ı tum istanbula yaymakistiorus.bu arada bulent abıylende tanısmak ıstıorus...
    BMX FOREVER

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.