BMX'e Yani Başlıyorum

estante

Üye
Tepki
5
Merhaba büyüklerim, küçüklerim ben BMX'e yeni başlayacağım ve ne yapmam gerektiği hakkında pek bi bilgim yok... Öncelikle şu sorumu sormak istiyorum.
BMX'imi nasıl alacağım toplama nasıl yapabilirim

• Beğen
Tepkiler: Pislick_ModeXL
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
1
böyle sorular bu bölümde diğer bölümlere göre çok soruluyor sebebi sanırsam daha önceki konuları hiç okumuyosunuz...

burda sana bmx hakkında bilgi vericek çok kişi var ancak ilk çnce bütçeni söylemelisin bizde sana uygun bmx i söyliyebilelim

türkiye bmx e o kadar çok önem vermesede bir kaç marka mevcut bunların başındada sana forumda herkez bütçene göre mirraco veya gt önerirler zaten

;)

estante

Üye
Tepki
5
Bütçem şöyle diyebilirim bi tane biraz eski bi bisikletim var çift amartisör 18 vites onu satıp üzerine bişeyler katıp almayı düşünüyorum tahminime göre 80 YTL felan yapar...

• Beğen
Tepkiler: Pislick_ModeXL

BF Okuru

Üye
Tepki
1
biraz işin zor gibi gözüküyor,biraz araştırırsan gt bmxler veya mirraco bmxler euro kuruna göre 600 ile 1.200/300 arası geziniyor...

seni tatmin edicek şuan ümit var gibi o bmx hakkında pek bir bilgim yok hiç incelemedim ama oda 250 ytl gibi sanırsam :cool:

yani paranı biriktir yaza doğru düzgün bişey al bence ;)

yinede burdaki bmxciler sana yardımcı olur,konuyu gördükleri zaman ....

BF Okuru

Üye
Tepki
1
bu basit bir kuraldır..genelde toplama bisiklet ,toplanmış bisikletten daha pahalıya gelir :)