Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bmx seçiminde yardım lütfen!!!!!

Konu, 'BMX' kısmında nevin byk tarafından paylaşıldı.

1. nevin byk

nevin byk Yeni Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar forumunuza yeni üye oldum ben bir bmx satın almayı düşünüyorum 2007 gt compe fakat street yapmak istiyorum sizce uygun mudur ya da uygun değilse neden uygun değil? street e fazla uygun olmasa da alsam street yapamaz mıyım? bir de ön dişlisi hakkında bilgi verir misiniz street yapmak için küçük olması gerekiyormuş onu değiştiriyim mi? teşekkürler :)

2. ozicann26

ozicann26 Üye

Seviye:
    Bmx e ilk kez başlıycaksan ucuz bmx le başla ilerledikce gt mirraco gibi bir bmx alırsın. Ön dişliyi küçülteceksen arka dişliyide küçültmeni tercih ederim yorulabilirsin.

nevin byk bunu beğendi.
  3. nevin byk

nevin byk Yeni Üye

Seviye:
    aslında uygun bir fiyata buldum gt yi ama street yapmak istiyorum ve ilk kez başlıycam street bisikletlerine bakıyorum kadroları aşağı doğru düz değil maşaları daha uzun falan dişlileri değiştirmek bütün sorunu çözer mi ki? şöyle söyliyim bir arkadaşım satıcak bana bunu 250 tl ye gt compe 2007 ama işte kararsız kaldım street için uygun olup olmaması konusunda ? 250 liraya kadar bisiklet arıyorum hala satan birileri varsa street bmx çok mutlu olurum :) cevap verdiğiniz için teşekkür ederim :)

4. nevin byk

nevin byk Yeni Üye

Seviye:
    konu kilitlenebilir bulunmuştur