Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bmx park dilekcesi

Konu, 'BMX' kısmında Ayberk Türk tarafından paylaşıldı.

1. Ayberk Türk

Ayberk Türk Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaslar bir sorunumuz var konyada bmx parkı icin dilekce vermek istiyorum fakat bu dilekce nasıl hazırlancak ya da aranızda bu konu hakkında dilekce yazan oldumu bir orenegini ozelden verebilirmi ? bir sorunumuz daha var eger bu dilekcede olmassa imza toplama olayı nasıl oluyor ne yapıp edip kurdurmam lasım x)

simdiden yorulmlarınız icin tesekkur ederim

2. emiryil

emiryil Kıdemli Üye

Seviye:
    internetten örnek dilekçe bulabilirsin ama kabul edilmez biz bile ettiremediysek siz hiç ettiremezsiniz imza içinde bizde denedik ama olmadı uğraşma derim.

3. Uğur Çakırlar

Uğur Çakırlar Kıdemli Üye

Seviye:
    Denemenin hiç bir zararı olmaz. Siz deneyin belki olumlu bir sonuç alırsınız ve büyük bir adım atmış olursunuz. İnternetten dilekçe örneği bulabilirsin. Başarılar diliyorum...

Samet SERTER ve Sinto bunu beğendi.
  4. emiryil

emiryil Kıdemli Üye

Seviye:
    olmayacak duaya amin denmez diye bir söz var bilmem bilirmisin. istanbuldaki (sayısını bilmiyorum 100 ü rahat geçer ) bmx kullanıcılarına yapmadıkları parkı konyada hayatta yapmazlar 3 - 5 kişi için arazi açacaklar yurt dışından parça getirecekler falan felan birsürü iş koskoca istanbulda özellikle kadıköyde denendi bu yapmadılar orda hiç yapmazlar o kadar söylüyum başka bi işin vars onla ilgilen yada git tirck kas ama onunla uğraşma :D

melih gürsoy ve Erkin B. KAYA bunu beğendi.
  5. BmxclK

BmxclK Aktif Üye

Seviye:
    Çok Haklı : ))

emiryil bunu beğendi.
  6. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    Şimdi öncelikle Konya belediye başkanı baban olmadığı sürece belediyeler bu tür projelere pek sıcak bakmıyor.:rolleyes: Ama eğer sayı çok fazla olsaydı (100+) ozaman belediye bunu yapmakla neredeyse yükümlü hale gelirdi. Bir ay kadar önce Gaziantep'teydim ve yanıltmak istemem ama 5km çapındaki bir alanda 2 adet beton pool tarzı bir adette tahta skate parka rastladım:) Ve ayrıca Antep valilik taraflarının bir street cenneti olmasıda cabasıydı;)

Demekten birşey kaybetmessin.

Stcos, Samet SERTER, Sinto ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. emiryil

emiryil Kıdemli Üye

Seviye:
    tabi doruk ama inan 100+ olduğumuz halde denediler ama yaptıramadılar türkiyede bu sporun gelişmesi zaman alacak malesef...

8. Ogez

Ogez Kıdemli Üye

Seviye:
    Aslında bakarsanız çok bencil davranıyorsunuz.Zaten insanlarımızın ülkemizin sıkıntıda olduğu parasız olduğu şu dönemde en olmasada olurlardan birini istiyorsunuz.O Bmx parkının yapılma parasıyla yardım yapılabilir insanlara.Ekmek dağıtılır.Yemek verilir.Bencil olmayın lütfen.Bu bmx Parkı bir süre daha bekleyebilir.Zaten İstanbul'a büyük çapta bir tane yapıldı.

9. emiryil

emiryil Kıdemli Üye

Seviye:
    yok kardeş kimseye yardım yapmazlar o paralarla tek yardım belediye başkanının yurt dışında okuyan çocuklarına yapılır gidip başkanın direk kendisiyle konuşmak lazım o kadar dert dinliyor bizimde derdimiz şu demek lazım yeni başkana tabi :)

10. Ayberk Türk

Seviye:
    arkadaslar bizişm konyamızda tek bir carsı var zafer diye bir yer polis ve zabıtalar kovmak icin ellerinden geleni yapıyorlar ama 15 bisikletci kucucuk carsıyı talan edicez yeni hedefimiz arkadaslar soyle bir soz var
    azimle calısan duvarı bile deler x) soz tam oturdu galiba

Stcos ve Sinto bunu beğendi.
  11. koraymalkoc

koraymalkoc Bisikletkolik

Seviye:
    O zaman sen hiç boş yere para harcama yardım et veya bmx'e para yatırıcağına yardım et daha iyi olur.Yok ben bmx'e binicemde dersen parkta lazım olan bişey ;)

Stcos, Uğur Çakırlar, Ogez ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  12. Ayberk Türk

Seviye:
    arkadaslar Büyükçekmece Skate Park vardı galiba istanbulda forumda okumustum onu belediye kendimi yaptı dilekcemi yazdı

13. emiryil

emiryil Kıdemli Üye

Seviye:
    delin kardeşim delin çarşıyıda delin betonuda delin :D ama skate park yaptırmak pek akıl karı değil rampacıların içine yarıyor genelde o park ve rampa çalışıyorlar o parkta ama o parktan sıkılınca başka bi yere gidemiyorlar çünkü çalışçak başka rampa yok git street kas ne bilm flat kas her yer senin olsun boşver o işi siz çarşıyı delmeye devam edin :)

14. Enes Gül

Enes Gül Kıdemli Üye

Seviye:
    Nie adam parkta mesela bunny tailwhip öğreniyor bunny barspin öğreniyor nasıl olsa airla olan işler bunlar adam 100 cm lik bi duvardan aşşağı atlarken bu yazdığım hareketleri yapıyor vede parkta çalıştıkların gayet işine yarıyor sürerken yolda giderken bile bir sürü rampa tarzı şeyler karşıma çıkıyor

15. emiryil

emiryil Kıdemli Üye

Seviye:
    isteyenin karşısına çıkar rampaya gerek yok

16. Ogez

Ogez Kıdemli Üye

Seviye:
    koraymalkoc Tamam bundan sonra öyle yaparım.Sağol tavsiye için.

Stcos bunu beğendi.
  17. Ogez

Ogez Kıdemli Üye

Seviye:
    Demeye çalıştığım bu ülkede bir çok şeye ihtiyaç var.Okullara hastahanelere ihtiyaç var.Bir sürü yapıya ihtiyaç var.Bmx parkıda olsa tabiki güzel olur.Bmx e binen biri olarak benimde en çok istediğim şeylerden biri bu.Ama bu aralar olmazsada olur yani.Bir süre daha var.Daha Türkiye'ye doğru düzgün rampa bmxleri bile zar zor geliyorken daha gelişmemiş bir spor için kimse kalkıpta park yaptırmaz.Ancak beşiktaş gibi zengin semtlerde olur bu.İstanbul gibi zengin şehirlerde olur.

Stcos bunu beğendi.
  18. Ayberk Türk

Seviye:

arkadaslar bir yerden baslamak lazim bence cunku bu sporu da gelistircek olan kisiler bizleriz biz bir sey yapmassak kimse bir sey yapmaz ağlamayan çocuğa meme vermezler o yuzden yavas yavasda olsa ulkemiz bu tur gelisimlere acık olmalıdır

zamanında devrim arabasının yapılcagı zaman ulkemizde cope atılcak paramız yok diyorlardı ama suanda devrim otomobili geliştirilseydi wolsvagen ferrari bugatti vs. gibi araba firmalarımız olsaydı hem markamız olurdu hem ülkemiz daha cok tanınırdı .... buda benim gorusum

19. deniz07

deniz07 Aktif Üye

Seviye:
    bir kaç ay önce Bursa için ben de imza toplamaya çalışmıştım ama pek fazla destek bulamamıştım.yani söylemek istediğim yeterli imzayı bulman çok zor.ama eğer Konya'da otursaydım seve seve imzalardım:Dbence zor bişey ama başarırsan çok büyük bir iş yapmış olursun:)

mxceyn bunu beğendi.
  20. Ogez

Ogez Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet buda çok güzel bir düşünce tabi:)Fakat bir yerde bmx bir yerde araba.Araba ile çok iyi para kazanabilirdi gerçekten ülkemiz.Fakat zaten şu an yurtdışında bmx çok gelişti.Bizim belderialar ümitler çok dandik.Onlara yetişmemiz çok ama çok zor.İnsanlar gider ordan alır.Sadece Türk'ler Türkiye'den alır.Ama Türk'lerde Türk mallarına doğal olarak bir önyargı var.Çünkü nerdeyse bütün mallarımız kötü,taklit ve kalitesiz.önyargıları yıkmak atomu parçalamaktan zordur nede olsa:D