Bmx Müzikleri ??

shady_ftl

Aktif Üye
Tepki
103
Bmx üzerindeyken dinlemek için old school tarzı rap müzik arıyorum.Bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Ben en çok Muph & Plutonic - Silence the sirence adlı parçayı dinliyorum.
Şimdiden teşekkürler...

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
SANATCI / şarkı adı
Cypress Hill - Dust.mp3
Deftones - Be Quiet And Drive (Far Away).mp3
Dropkick Murphys - Never Alone.mp3
Pennywise - Greed.mp3
Primer 55 - Loose.mp3
Rancid - Maxwell Murder.mp3
Social Distortion - Don't Drag Me Down.mp3

• Beğen
Tepkiler: shady_ftl
Tepki
93
Kardeşim arayan bulur sen benim tarzımdan hoşlanmazsın bilirim ama geldiğinde bir dinletirim sana ok.Sinto kafasına göre takılıyo boşver sen.Konu açmadan önce ona danış ki bilgi versin sana konuyu taşıdığına dair tmm by.

• Beğen

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
@ErkanEmanet

Arkadaş gerekli bilgiyi konu içerisinde belirtmiştir ''konu buraya taşınmıştır'' diye görevide budur.Forum moderatörleri hakkında yorum yaparken dikkatli olmanızı öneririm!

• Beğen
Tepkiler: trial_kutas

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@shady_ftl

Arkadasim sen de madem öyle biraz daha dikkatli olup konuyu uygun yere acsaydin.

Forum moderatörlerinin görevi forumdaki düzeni saglamaktir. Konu yayindan kaldirilmadigi sürece konuya ilgili aciklamayi mesaj olarak yazar.

@ErkanEmanet

Buradaki tüm moderatör, yönetici arkadaslarim ve hatta forum adminleri, bütün bu isleri Türkiye'deki bisiklet camiasini bir arada tutmak icin yapiyor ve gece gündüz cabaliyorlar ve bunun karsiligindaki tek motivasyon kaynaklari ise sadece ve sadece bisiklet adina, bisiklet camiasi adina iyi birseyler yapmis olmanin verdigi haz ve mutluluktur. Aramizda hic kimsenin bir baskasina bu sekilde hitap etmeye hakki yokken, özellikle bir moderatör arkadasima bu sekilde hitap edilmesi hic bir sekilde kabul edilemez! Yönetici ve moderatör arkadaslar "kafalarina göre" degil forum kurallarina göre "takilir"lar!

Umarim anlatabilmisimdir, lütfen birsey yazmadan önce en azindan bir kez düsünün.

shady_ftl

Aktif Üye
Tepki
103
poh poh poh
ben müzik arıyorum dedim konu nerelere taşındı, daha önce açtığım bir konu sinto tarafından kilitlendi, yazdığım bir çok yazı sinto tarafından silindi.Ben şunu anladım ve gördüm ki, bu forumda birileri birilerini kolluyor, ne kadar acı bir şey bu.ben ve arkadaşlarıma karşı forumda bir tepki var bunu çözemedik,sizler boyle yaptıkça bizler burdan soğuyoruz.bundan sonra forumda adminler , modlar, vs 'ler hakkında yorumum olmayacaktır, içiniz rahat olsun, zaten herkes herkesi iyi tanıyor.Bizler fazlayız, rahatınızı bozuyoruz.
Bu duruma çok üzülüyorum, üzülüyoruz.
Sûrçû lisan eylediysek affola...

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
haklısın bilo şimdi soruyorum bnm msj sayım nie düşürüldü ve derecem nie indi !!!

QFSYSTEM

Daimi Üye
Tepki
158
Erkan abi,Bilal abi ve moderatör(admin vs...) abilerim bence uzatmanın,kınama puanları vermenin bi anlamı yok her kez burda aynı şeyin tutkunu...bizim konumuz bence polemik yaratmak değil bisikletler hakkındaki bilgi ve görüşlerimiz açıklamak olmalı!!!

• Beğen

QFSYSTEM

Daimi Üye
Tepki
158
konuya yönelik cevabım ise benim bmx kullanırken dinlediğim müzikler 2pac;snoop dogg falan ...bayağa gaza getiren şarkılar:D

• Beğen

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@haydarpasa781

Biraz aradığınız soruların cevabını araştırsanız hepsini rahatlıkla bulucaksınız. Yeni sunucuya geçildiğinde forumun kapalı olduğu dönem mesaj sayısı ve dereceler ile ilgili bilgi kaybı oldu. Forum Hakkında Genel Konular Hakkında bölümünde bunun hakkında konu açıldı. (link)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@QFSYSTEM

Herkes yapması gerekeni yapsa zaten forumda sorun çıkmayacak.

• Beğen
Tepkiler: QFSYSTEM

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
@sinto

ben sizler gibi 24 saat forumda duramıorum benim ilgimi çeken yerlerde fotolara bakıp çıkmam gerekio elaleme bu şekilde laf atılacağına bilgi msjı gönderilmeliydi !

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
@haydarpasa781

Forum 2 ay öncesine gittiğinden olmasın..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@haydarpasa781

forumla eğer biraz daha alakalı olsaydınız bu soruyu sormanıza gerek kalmazdı. bu konu hakkında zaten 2 konu açıldı ve bir çok konu içindede bunun açıklanması yapıldı. böyle sorularınızı bekletip bekletip bir sorun çıktığında yöneticilere karşı koz olarak kullanmaktan vazgeçin. 2 haftadır durum böyle ancamı sormak aklınza geliyor. :mad:

konuya cevabım ise ;
Bob Sinclar feat Fireball - What I Want ,
dr dre ft. snoop dogg and nate -the next episode
Kalifornia - Mos Def
Hilltop Hoods - The Nosebleed Section

dördüde bmx için güzel şarkılar. özellikle flat için. başarılar ;)

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
@gurkankas

Bide her konuda kendinizi istenmeyen durumuna sokmayın lütfen.

• Beğen
Tepkiler: Burak Taha

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@shady_ftl

Arkadasim tabi ki konun sinto tarafindan tasinacak, sinto tarafindan silinecek vs. Sinto, forumda senin en cok ilgilendigin bölümün moderatörüdür. Bu da demek oluyor ki bu bölüm, onun kontrol ve sorumlulugundadir. Sen kurallara aykiri veya forum düzenine uymayan sekilde mesajlar yazarsan, sinto bunlari düzenlerse bunu sinto'nun sana karsi garezi olarak algilaman, tamamiyle senin kendi düsünce ve niyetinle alakali bir durumdur.

Tabi ki kollayacagim hakli olani. Bu cümleyi ardi ardina oku ve lütfen unutma. Bir gün sen hakli durumda oldugunda da kime karsi olursa olsun senin hakkini koruyacagim cünkü ve bu benim forumdaki admin sifatimdan degil, icimdeki adalet duygusundan gelecek hic süphen olmasin.

Kendini fazlalik olarak görmene ben birsey diyemem, ancak eger sorarsan ki bana bu forumda kim fazlalik diye, "düzeni, sükûneti, bu güzelligi bozmaya calisan herkes" derim...

BMX'de müzik konusunda da söyleyeceklerim vardi, bu arada onlari da ekleyeyim.

Bisiklet üzerindeyken müzik dinlemeyi ben de cok severim, ama mesela arazide binerken müzik dinlemem. Cünkü orada denge unsuru cok daha ön planda ve vücuttaki en önemli denge organi olan "salyangoz" ic kulakta bulunuyor. Benim sahsi teorim, ne kadar az gürültü, o kadar iyi denge. Bunu bir düsün ;) Özellikle yeni haraket calisirken olabildigince gürültüden uzak calis, cok daha hizli yol alacaksin.

Konudaki tartismalarla ilgili son sözümdür;

@haydarpasa781

Bunu forumun ayaga kalkmasindan 2 hafta sonra, tam da yöneticilerle aranda sürtüsme ciktiginda söylersen, herkes niyetini anlar arkadasim. Yahu anlamiyorum, bazi arkadaslar bizi düsman görüyorlar. Hakkimizda bilgi toplayip, nerede hata yaptigimizi bir kenara yazip yillar sonra "Bana da bunu yapmistiniz" diyorlar. Olabilir, insaniz hata yapariz. Belki herkese toplu mail, mesaj atmak iyi bir cözüm olabilirdi. Ama su da bir gercek ki zaten Yeni Mesajlar butonuna ilk hafta icerisinde tiklayan herkesin, adi gecen konuyu görmemis olmasina imkan yok.

Son bir not, buradaki tartismaya devam etmek isteyen, sorusu veya söyleyecegi olan arkadas varsa lütfen özelden mesaj atsin bana, daha fazla kimseyi rahatsiz etmeye hakkimiz yok.