BMX kendim toplasmmı yoqsa hazır mı?YARDIM!!

Scudo

er-es

Üye
Tepki
21
kardeş toplama pahalıya geliyor complate al bence bütçende kısıtlıymış eğer bmx e başlamak istiyorsan iyi bir başlangıç olsun diyorsan GT al birtane başla derim.

Toplayacğaım diyorsanda parçalarda elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz.

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar

GoGoSeS

Üye
Tepki
18
ArkadaŞ Bence Gezmeyİde Sevİyorsan Ve Vaktİnde Varsa Sana Tavsİyem Kendİn Yoplaman.neden Dersen Bende Öyle Yapiyrum Kendİn BİrŞeyler İnŞa EtmİŞ Oluyorsun Kendİ Üretİmİngİbİ Ve Çok Gezerek Kalİtelİ ParÇalari Ucuza Bulabİlrİsİn Hemde Kendİ Renk Ve Şekİllerde Yapmanda Faydavar Sadece DoĞru Yerlere Sorarak Yardim Alman.bedce Kadroyu Sİrkecİden Alman Ve Kuledİbİndekİ BİsİkletÇİlerdende ParÇalari Alman Elelrİnde KalmiŞolan ParÇalari Daha Ucuza Alabİlrİsİn.ne Olursa Olsun Kendİnyapiyorsun Emek Zaman Ve Para Harciyorsun Bİraz ÖzgÜr GÜÇ Ve Ruh Varsa İŞte Kisacasi Kendİn Toplaman Bİlİr KİŞİlerede DaniŞ Hangİ Kisma En Kalİtelİ ParÇalarla YapacaĞini Hayirlisi Olsun

• Beğen

isakcan

Aktif Üye
Tepki
98
eeğer diosan pram yarın var öbür gün yok acele etmeden yavaş yvaş parna oldukça parça alırsın ama toplama baş ağırtır bnce direk bmx all toplamaya girme dedrim bütçen kısıtlıysa

• Beğen

bmxserdar

Daimi Üye
Tepki
289
güzel düşünmüşsün bmx geçmeni tebrik ediyorum hoşgeldin
bisiklerforum bmx se . du willkommen you welcome bmx

bmxserdar

Daimi Üye
Tepki
289
saygı ve sevgiler tüm bmx ci kardeşlerime g.antep.bmxserdar.team

by_emor

Üye
Tepki
3
zaten alıcktım ama toplama muhabbeti falan olduunu biliodum dedim bi toplasm nasıl ama satın direk alıcm uğraşmıycm toplamayla falan eywalla hepinize teşkkür edeim ;)

by_emor

Üye
Tepki
3
ben baya araştırma yaptım netten bmx hakkında salcano evil-b desem parası falan uygun ama bilmiorum salcano ama başlangıç için nasıl olur ne dersiniz? kullanan varmı nasıl bi alettr yazarsanz sevnrm

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
@by_emor

başlangıç için iyi diyebilirm istersen alper_033 te var beni ekle yardımcı olurum

(link)

adonay

Aktif Üye
Tepki
81
bence salcano ya hiç bakma bile para vermeye değicek bi bisiklet değil bence..

deniz07

Aktif Üye
Tepki
71
toplama al derim.fiyatı da uygun olmuş olur.zaten kadrosu hafif ve sağlam olduktan sonra diğer parçaları hiç önemli değil.nasıl olsa sonradan değiştirebilirsin diğer parçaları.

Tepki
0
@JAckaL34

bende bmxe yeni geçecem banada yardımcı olursan çok sevinirim ve bana e-mail adresini verebilir misin?:)

psychobmx!

Daimi Üye
Tepki
453
custom bmx yani kişisel kendi topladığımız bmxler herzaman daha pahalı olur. bu açık ve net bikere. maddi durumun iyi ise custom bmx yap kendine, değilsede komple bir bmx al. salcano ve ümit alma. gt ve mirraco yeni başlicaksan çok iyi açılara sahip bmxler. gt bmx olarak performer ve compe, mirraco olarakta park yada option seni rahatlıkla geliştirir. istersen bu markaların başka modelleride var onlarıda tercih edebilirsin. çok kısa kadro ile başlama. önce bi bmx'e bin alış sür, tekniğini geliştir bmx üstünde bi duruşunu oluştur sonrada kendini hazır hissettiğinde kategorini seçersin. street veya flatland hangisi sana uygun ise onu seçer ve devam edersin. istersen iki kategoriyi birlikte yap freestyle. ama tavsiye etmem. tek bir kategoride geliş sonra başka kategori sürmek istersen onuda yaparsın;)

saygılarımla. psychobmx!

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Özen
A

Adrenaturex

Misafir
dostum bence de toplamak biraz mantıklı olmaz kısıtlı olursa street olarak epey bmx cesitleri var zaten onara bakman daha dogru

berk999

Üye
Tepki
10
dostum toplama yapmanı tavsiye etmem; benim fikrimce gerçekten bütçen kısıtlı ise salcano değilde ümit bmx ile başlayabilirsin.Ama bir tane bmx alıp hep onunla devam edicem diyorsan gt veya mirraco markalı bmx'leri tercih etmelisin bence.İyi pedallar.!