BMX Kariyerine başlıycam yardımınıza ihtiyacım var

ceyyyy

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar ben forumunuza istanbuldan katılıyorum.
Yaklaşık 2 haftadır değişik site ve forumlarda bmx hakkında bilgi ediniyorum.Aklıma bi bmx takıldı ve sizlerle paylaşmak istedim.
DRAG DB3 BMX BİSİKLET.
krom gövde

Truvatıv marka çivili pedallar (ayakkabıya iyi tutunması için)

zoom marka fren sistemi (gidon sınırsız sayıda 360 derece dönebiliyor, bu sistem kabloların birbirine dolanmasını engelliyor)

schwalbe marka sıfır lastikler

trabzan vb. yerlerden kaymayı sağlayan tekerlek yanı çubuklar

Arkadaşlar bisiklet sıfırdan farksız gibi.Sahibi sakatlandığı için kullanmaya fırsatı olmamış.Tertemiz gıcır gıcır duruyor.
Bilgi verecek arkadaşlara ilanın linkini verebilirim.Yaşım 15 1.75 boy 64 kilo.Bu bisiklet bana uyar mı yardımlarınıza ihtiyacım var
Teşekkürler. :)

Scudo

ceyyyy

Üye
Tepki
0
Edit: Bisiklet toplam 15 kilo geliyormuş.Street olarak kullanıcam.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kardeşim krom gövde ile o bisiklet nasıl 15 kilo geliyor hayret bence bir yanlışlık var
ilan bu gördüm yani (link)

ceyyyy

Üye
Tepki
0
Evet arkadaşım o ilan.Krom gövde olması kötümü ? Yani bu ilan hakkında biraz bilgi verirmisin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
krom gövde olması çok iyi bisikletin dış görünüşündede sorun yok valla inceledim hoş bişey imkanın varsa almanı tavsiye ederim ileride pedallardan başlayarak hafifletirsin

ceyyyy

Üye
Tepki
0
Fatih kökovalı üstadım yorumun için teşekkür ederim.Bisikleti almakta kararlıyım.Çünkü piyasada öyle uyduruk bisikletler varki mantiken almaya müsait değil.Bu bisikletin temiz olması ve bana sorun çıkarmayacağına güvenmiş olmam bisikleti almamdaki en büyük nedenlerden biridir :)
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.Nede olsa birlikten kuvvet doğar :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
rica ederim, güle güle kullan zaten başlangıç için bmx almak diye bişeyi kabul etmiyorum adam gibi bitane al onu kullan tekrar para vermenin anlamı yok =) iyi forumlar

ceyyyy

Üye
Tepki
0
Kesinlikle bende katılıyorum :) Salcano'yu kötülemek gibi olmasın ama bazı kişiler kullanıyor.Bende bi arkadaşımda denedim yerinden kalkmıyor ve her hareketi yapmaya müsait değil.Onu almaktansa üstüne 200-300 lira daha koyup daha iyisini almak daha mantıklı.İyi forumlar :)

Tepki
1
Ceyyyy kardeşim salcano bmx leri konusunda sonuna kadar haklısın.Bende double s var o kadar pişmanım ki anlatamam.1 kaç sene geçsin kadroyu değiştirip kendim toplamaya çalışıcam.kadro nerden baksan 5 kiloyu geçik peg'in 1 tanesi 270 gram. pedallar demir .Gidonu aşırı derece de ağır.Yani alacaksanız salcano almayın.Gayret edin en iyilerinden alın şahsen bana göre en iyi bisiklet Sunday.Bi de odyssey var.Aslında sunday kadro buldum 400 liraya almak istiyorum ama bütçem yetmiyo.Param olsa hiç düşünmem alırım ama işte hayat :) Neyse özetle alacaksanız salcano değil başka bi bmx alın bildiğin kütük arkadaş bunny hop desen gıdım yapılmıyo ayrıca çok uzun :)Size bol pedallar . İyi Forumlar.

ceyyyy

Üye
Tepki
0
@Muhammed oral2 kardeşim,öncelikle değerli yorumun için teşekkürler.Benim arkadaşımdada double s var ne kadar zorlasam bunny hop çekemiyorum :D.Saygılarımla iyi forumlar

Tepki
1
Aynen öyle kardeşim bildiğin kütük kadrosu aşşağı doğru yamuluyo zaten çok dandik.Değiştirmeyi düşünüyorum.İyi forumlar.

ceyyyy

Üye
Tepki
0
Kesinlikle kadrosu değişmesi lazım.İyi forumlar.
Bu arada arkadaşlar sizinde önerebileceğiniz varsa bana ulaşın ;)

ceyyyy

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar forumdan bi dostumun verdiği öneri ile biraz kafam karıştı :)
Sizce GT SLAMMER 2012 Mİ ALIYIM YOKSA ALTTA GÖSTERDİĞİM İLANDAKİ BMX'İMİ ALIYIM.KARARSIZ KALDIM.ÜSTADLARIMIN YORUMLARINI BEKLİYORUM :)
(link)

Enes Düzgören

Aktif Üye
Tepki
23
İlandaki bmx ağırmış. O kadar gözükmüyor :)ama eğer 15 kg ise bunnylerin zorlaşacak ve diğer hareketlerin çıkartımı da zaman alacaktır. Gt pek nasıl bilmiyorum.

ceyyyy

Üye
Tepki
0
Teşekkürler enes kardeşim.İlanın sahibi bana 16 dedi bende onun yalancısıyım ne derece doğrudur bilemem :) GT 12 KİLO CİVARI.ÜSTADLARIMIN YORUMLARINI BEKLİYORUUUM :)