BMX İle Yol Gitmek?

Tepki
1
Arkadaşlar ben bmx bisikletleri çok seviyorum.En kısa zamanda birtane almak istiyorum.Ama flatland veya street yapmaktan çok bu bisikleti gezi ve ufak hareketlerimde veya 10 km. yol gitmek için kullanacağım.Salcano Evil-B almayı düşünüyordum.Aynı fiyata insomnia(salcano) diye bir model de var.Biri bmx diğeri ise dağ bisikleti kategorisinde.Sizce bmx ile 10 km gidilebilir mi? Ya da almak istediğim dağ bisikletinin artıları eksileri nelerdir söyleyebilirseniz sevinirim.Sağolun:)

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bisikletle 20 km de gidilir 30da valla mesela ben sınır tanımıyorum ama tabi baslarda bacakların agrıycak zorlıycak seni ama alışınca basit olcak bmx forever ve almak istersen 2.el bmx satarım kendi kullandıgım bi bmx ayrıntı icin eraytskrn@hotmail.com ekleyebilrsin dusunuyosan tabi

vede sanmaki sana bisiklet satmak icin bmx al dedim ya da baskasıda böyle dusunmesin benden alcan die bişe yok sadece seçenek sundum ama bisiklet alcaksan bmx al ama evil-b alma iyi aksamlar

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
ya bmx de uzun yol işkence olur bence.ya sürekli yakata gitmek zorunda kalıyordum.Rahat atlayıp zıplamak için koltuk sonuna kadar indiriyorsun.

poytatu

Forum Demirbaşı
Tepki
375
10 km gidilir.Hemde iyi bacakların gelişir fena mı?.:DAma ilerde çok uzun yollar gitmek istiyorsan MTB al derim.

bmxserdar

Daimi Üye
Tepki
289
slm kardeşim güzel bir konu ya deginmişsin her kişi bmx le yol
gidemez gitmek içn azim lazım cesaret lazım al bmx cık yola
derim sana ama dedigim gibi bmx yol gitmek öyle kolay degil
bmx le adana urfa nizib pe gittim yaş 18 de iken neyse
kafana göre takıl tüm bmx ci kardeşlerime selam olsun
gaziantep.riders BMXSERDAR.BİTMEYEN BMX SEVDASI.19.ÇU.SENEDE

trial_tuna

Daimi Üye
Tepki
160
benim evim şehir merkezine 12 km uzaklıkta ve çeğunlukla bu yolu sabah gidip akşam geliorum yhane 24 km+gezerken yaptıgım yol cabası ama hiç bi sorun olmuo gerçi bmxim yok artık ama :(

Tepki
1
evet bendede salcano evil-b var gerçekten güzel bisiklet daha yeni aldım ve onunla şuana kadar 60km yol yapmışımdır... rahat bir şekilde kullanabiliyosun ama hızın belli bir yere kadar olduğundan fazla da kasma yapmamak gerekiyo sonra insanı baya yoruyo :D .... ama rahat bir şekilde yol sürüşü yapıla biliyo.. ben şuanda hareket yapamadığım için yol sürüşü yapıyorum :D inşallah hareket de yapıcam