Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi BMX için öneri ??

Konu, 'İkinci El BMX Bisikleti - Yedek Parça' kısmında selcukr1 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selcukr1

selcukr1 Yeni Üye

Merhaba Bisiklet Tutkunları
    Bende aranıza katıldım Haraket bisikleti kullanmak istiyorum bu işlere meraklandım :eek: yeni birisi için acaba önerileriniz Nelerdir hangi marka hangi model daha uygun olur :bilmiom: bir takım bilgiler verirseniz sevinirim..
    Bursadayım Nerelerden temin edebilirim ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. Whiplash_Dodo

Whiplash_Dodo Üye

Seviye:
    bursada nereden temin edeceğini bilmiorm ama miracco lar war çok güzel biskletler 600 civarı bişey sanırım güzel biskletler şuan elmde oldschool performer gt war 400 mlyonada onu satıorm ben
    alıcağın bisklet dengeli bişey olsn bunun içinde sana sölediğim gibi miracco khe veya gt öneririm...

3. karbit

karbit Üye

Seviye:
    yenı baslayan arkadaslar ıcın okadar paahalı olmasına gerek yok bence marka olarak da tech team umıt team bike vesayre markalar hatta ıkıncı el bul daha ıyı olur cunkü yenı oldugun ıcın bısıklet yıpranır kulanmayı bıraz ogren dıkten son ra kalıtelı bmx kulanmaya bas lar sın ve daha uzun omurlu olur bısıkletıın

4. selcukr1

selcukr1 Yeni Üye

bunların internet adreslerini verebilirmisiniz link olarak bakmak için

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.