Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bmx Hareketleri

Konu, 'BMX' kısmında berk999 tarafından paylaşıldı.

1. berk999

berk999 Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaş buraya sırayla yapılması gereken hareketleri yazar mısınız? Şimdiden teşekkürler.!

2. Mert Altıkardeş

Mert Altıkardeş Kıdemli Üye

Seviye:
    sırayla derken ? istediğin hareketi başka bi hareket ile birleştirebilirsin bunun bi sırası yok :S o senin düşüncene kalmış sana bi örnek vereyim bak mesela bh+barspin olabilir yada kaldırıma bh sonra manual yani istediğin şeyi yapabilirsin ama birleşmesi zor oluyor :D video izlemelisin ve ingilizce iyi bilen arkadaşın varsa veya abin youtube deki How to ile başlayan videoları sana tercüme etmesini istiyebilirsin.İyi Forumlar

berk999 bunu beğendi.
  3. deniz07

deniz07 Aktif Üye

Seviye:
    Yapilmasi gereken hareketler diye bisey olduguna inanmiyorum.o kisiden kisiye gore degisir.mesela bazi kisiler barspin calismaz surekli grind atar bazi kisiler de grind calismaz surekli barspin yapar.yani hareketlerin sirasi kisinin becerisine ve zevkine gore degisir.ama baslangic hareketi olarak (diger hareketleri yapabilmek icin yapmamiz gereken hareket) bence bunny hoptur.

haydarpasa781 ve berk999 bunu beğendi.
  4. eraytskrn

eraytskrn Kıdemli Üye

Seviye:
    bence once bunny hop ogren sora biraz yukseltmeye bak sora kendi sıranı kendin çizersin zaten ve bu tip şeyleride sormak yerine her seferinde, forumu araştırmalısın bence kimisi diyo araştırdım bulamadım araştırdım bulamadım ama araştırmak var araştırmak var tamam dostum guzel araştırınca istedigin hareketin videosunu da bulursun teknigini de ogrenirsin zaten bi bunnyhop çöz (bilmiyorum belki yapıyosun) ondan sonra calişmana ve yetenegine baglı olarak diger hareketleri peşinden getirirsin ayrıca birde hangi hareket sırasını izleyim derken tek bi tarz yok bmxte biz bunny hop yap dedik ama belki flatçısın keske onuda belirtseydin ona gore tavsiyeler alabilrdin belki ve yine bana oyle geliyor ki konu yakinda kitlenicek, neyse... herkese iyi forumlar.

berk999 bunu beğendi.
  5. berk999

berk999 Yeni Üye

Seviye:
    street için soruyorum?

6. Mert Altıkardeş

Mert Altıkardeş Kıdemli Üye

Seviye:
    İşte en son yazan 3 yorumu okursan anlarsın ne demek istediğimizi.Hareketlerle ilgili bi sorun daha olursa sor veya bi hareketi tam olarak yapamıyorsan videonu çek koy buraya bizde sana yardımcı oluruz nasıl yapılacağı hakkında.Arkadaşlarımızın dediği kesinlikle doğrudur ilk olarak bh ( Bunny Hop) ögrenmen lazım sonrasında birleştirirsin diğer hareketlerle.Al sana benden bi iyilik youtubedeki en iyi bunny ögrenme videosu çoğu kişi bu linki bilmiyor http://www.youtube.com/watch?v=Y05pmiS8nyc

berk999 bunu beğendi.
  7. berk999

berk999 Yeni Üye

Seviye:
    mert kardes msn adresini pm olarak atar mısın?

8. haydarpasa781

haydarpasa781 Forum Demirbaşı

Seviye:
    bencede çok haklı ve güzel bir açıklama bütun ahreketlerin başı bunny hoptur...